Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Fortnite karakteri (Her ortamda hayatta kalabilecek)

En iyi Fortnite karakteri nedir? Sizler için bazı En iyi Fortnite karakterleri topladık. Bazıları zayıf ve bazıları güçlü. Ancak kesinlikle çok güçlü ve her ortamda hayatta kalabilen bazı karakterler var.

Sıcak veya soğuk, yağmur veya kum fırtınası, bazı Fortnite karakterleri çok zorludur. Bazıları gerçekten bu dünyaya ait değildir. Diğerleri çok güçlü ve geri kalanı, içinde bulundukları her ortama dayanabilecek etkili araçlara sahiptir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox eşya hediye Etme


En iyi Fortnite karakteri

3) Dude

Ryan Reynolds’un son filmi “The Nice Guy”ın güçlü versiyonu gerçekten de en güçlü NPC’lerden biridir. Elbette bu Fortnite karakteri sadece kaslara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda kendisine atılan her şeyi almak üzere tasarlanmış. İster sıcak ister soğuk olsun, Dude’un yanından geçerken gözünü kırpmasına bile gerek yok.

2) Rick Sanchez

İster bir Fortnite karakteri, ister çok boyutlu bir uzay kaşifi olsun, Rick Sanchez yenilmez. Bu bilim adamı sadece diğer gezegenlerin en kötüsünü görmekle kalmadı, aynı zamanda sayısız başka evrenin yıkımına da tanık oldu. Aslında Rick, 2. bölümde ve 7. sezonda Dr.’u oynadı. Sloan’ın nihai gerçeklik tehdidiyle başa çıkmasına yardım etmede önemli bir rol oynadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL MMR nedir


1) Cube Queen

Bu listedeki en belirgin isim hiç şüphesiz küp kraliçesi olmalı. Fortnite efsanesine yapılan en son ama ürkütücü ekleme, temelde bir gerçeklik tanrısıdır ve tüm adayı yok edecek kadar güce sahiptir. Tabii ki en kötü koşullarda bile kraliçe mevsimsel bir rahatsızlık yaşamaz.

Açıkçası, Fortnite oyun tarihindeki en güçlü karakterlerden bazılarına sahip. Bazılarının bazı zayıf yönleri olsa da, listediki tüm karakterler aslında yenilmezdir.

Bonus 4) Omega

OG Fortnite rolü kesinlikle esnektir. Omega, Iron Man ile karşılaştırılabilir bir elbiseye sahip gibi görünüyor. Bu zırh son derece sağlamdır ve her ortama dayanabilir. Doğal olarak, Omega her zaman battle royale oyunundaki en güçlü karakterlerden biri olarak kabul edildi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Fortnite karakteri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Forza Horizon 5 en hızlı araba


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER