Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Free Fire MAX ayarları: Tek dokunuşla Headshots

En iyi Free Fire MAX ayarları bilgilerini sizler için derledik. Free Fire MAX’ta tek tıkla temiz Headshots atmanın eğlencesi benzersizdir :). Doğru ayarlara sahip olmak, daha fazla Headshots elde etmek için önemli bir faktördür. Bu, rakiplerinizi etkisiz hale getirmek için en etkili tekniktir.

Bu nedenle bireyler genellikle internette ideal ayarları ararlar ve bu ayarları aynı amaç için birleştirebilirler. Bununla birlikte, kullanıcıların tek tıklamayla tutarlı bir Headshots elde etmek için çok sayıda rutin uygulamaya ve kuruluma ihtiyaç duyduğuna dikkat edilmelidir. Mesela grafik ayarları bile fps artışına yardımcı olduğu için bu tarz ayarların bile bu duruma etkisi olabilmektedir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Elite Pass


En iyi Free Fire MAX ayarları

Hassasiyet ayarı, kullanıcı oyununu etkileyen en etkili faktörlerden biri olduğu için Headshots üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Oyuncuların dahil edebileceği en iyi ayarlar şunlardır:

  • Genel: 95 – 100
  • Kırmızı Nokta: 85 – 95
  • 2x Kapsam: 70 – 80
  • 4x Kapsam: 70 – 80
  • Keskin Nişancı Kapsamı: 40 – 45
  • Serbest Bakış: 75 – 80

Not: Bu ayarlar yazarın görüşüne dayalıdır ve kullanıcılar kullanım kolaylığına, kullanılan ekipmana vb. bağlıdır. Ayarları buna göre değiştirebilirsiniz. Hassasiyet bir tercih meselesi olduğundan, bunlar oyuncuların izlemesi gereken aralıklardır.

Görüntü ayarları

En iyi Free Fire MAX ayarları
En iyi Free Fire MAX ayarları

Grafik ayarlarının Headshots yeteneği üzerinde doğrudan bir etkisi olmamasına rağmen, bu konuda sabit bir kare hızı sağlamakta fayda olacaktır. Oyuncular, kare hızının “Yüksek” olarak ayarlandığından emin olmalıdır. Benzer şekilde, cihazlarına bağlı olarak, en iyi deneyimi sağlamak için grafik ayarlarını düşük, orta veya yüksek olarak ayarlamaları gerekir. En iyi Free Fire Ayarları için de bizleri takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Aim hassasiyeti

En iyi Free Fire MAX ayarları
Aim hassasiyeti

Aim hassasiyeti veya daha basit hedefleme yardımı, diğer iki seçenek yerine her zaman açık olarak ayarlanmalıdır. Bunun nedeni, bu iki seçeneğin kullanıcıların rakiplerine daha fazla Headshots yapmasını zorlaştırmasıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire PC İndir


Free Fire MAX’ta ayarlar nasıl değiştirilir?

Free Fire MAX’ta ayarlar nasıl değiştirilir? Sorunuzun cevabını aşağıda 3 adımda aktarıyoruz:

Aşama 1: Başlamak için, kullanıcıların cihazlarında Free Fire MAX’ı başlatmaları gerekir.

Aşama 2: Oyun yüklendikten sonra, ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Dişli” (ayarlar) simgesine dokunmaları gerekecek.

Aşama 3: Ardından, ayarlar sekmesi açılacaktır. Kişiler istenen ayarları değiştirmeye devam edebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Free Fire MAX ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX vs PUBG Mobile


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER