Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi GTA modu (ücretsiz) İndirebileceğiniz tüm modlar

En iyi GTA modu bilgilerinin hepsini sizler için listeledik. GTA Ultimate Edition piyasaya sürüldü, ancak tüm oyuncular onu çalıştıramayacak. Bu yüzden farklı En iyi Gta modları arayışında olacaklardır.

Kare hızı sorunları nedeniyle, en güçlü bilgisayarlar bile yeni Trilogy oyunlarını zorlukla çalıştırabilir. Bunun yerine, oyuncular orijinal oyunun modlarını indirebilir ve bu da deneyimi büyük ölçüde iyileştirecektir. Bu makale oyunun en iyi modlarından bazılarını araştırıyor.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: GTA FPS Sabitleme


En iyi 5 GTA modu

Ücretsiz gta modu indirebilecekleri en iyi GTA modlarından 5 tanesini sizler için derledik.

5) III Aircraft

En iyi GTA modu
En iyi GTA modu

Dodo, hayranların GTA 3’te uçabilen bir uçağa en yakın şey. Kanatlarının kesilmesi nedeniyle bu uçak uzun süreli uçuş sağlayamaz. III Uçak modu, oyuncuların oyundaki diğer araçlar gibi uçakları uçurmasına olanak tanır. Önceki GTA oyunlarında yer alan Maverick, Skimmer ve hatta Hunter modda yer alan oyunlardan bazıları.

4) Real Effects Pack

en iyi gta modu ucretsiz indirebileceginiz tum modlar 3
Real Effects Pack

Bazen sadece basit bir ayar oyunun grafiklerini önemli ölçüde iyileştirebilir. Örneğin GTA 3’ün parçacık efekti geliştirilirse 20 yıllık oyunları daha çekici hale getirecektir. Bu modül bunu yansımaları, patlamaları, hava durumunu, yangını, dumanı vb. geliştirerek başarmıştır.

3) Natural HD Textures

en iyi gta modu ucretsiz indirebileceginiz tum modlar 4
Natural HD Textures

Modern grafik standartlarına göre GTA 3’ün çok eski olduğu gerçeğini inkar etmek zor. Bu nedenle, çoğu oyuncunun oyunu yükledikten sonra gördüğü ilk şey grafik modülüdür. Bu mod, nihai sürümün görsel kalitesine ulaşmayabilir, ancak kesinlikle orijinal oyundan daha iyidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu mod grafik dokularını HD olarak yapar.

2) GTA III Anniversary Edition

GTA 3’ün ilk remaster’i, oyunun onuncu yıldönümünde yayınlandı. Bu sürüm, orijinal sürümde bir dizi düzeltmeye, küçük grafik ayarlamalarına ve diğer iyileştirmelere sahiptir. Ayrıca daha kararlıdır. Ancak, Yıldönümü Sürümü yalnızca mobil cihazlarda yayınlanır.

Bu modül, bu sürümü PC’de GTA 3’te yeniden oluşturmaya çalışır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA San Andreas Definitive Edition APK


1) The Essential Fixes

Bu muhtemelen her oyuncunun oyuna başlamadan önce yüklemesi gereken en iyi ücretsiz GTA modları arasında 1. sıradadır. Temelde orijinal GTA oyununu modern bir bilgisayarda çalıştırmak için gereken tüm önemli dosyaların bir derlemesidir.

Temel Düzeltmeler, SilentPatch, SkyGFX ve SweetFX’i tek bir pakette birleştirir. Böylece oyuncuların bunları ayrı olarak yüklemelerine gerek kalmaz.

Ayrıca San Andreas’a benzer geniş ekran düzeltmeleri ve ücretsiz kamera modülleri var.

Oyuncuların tercihlerine göre yükleyebilecekleri bazı isteğe bağlı ayarlamalar da vardır. Not: Bu makale sadece yazarın görüşlerini temsil etmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi GTA modu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA 4 sistem gereksinimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER