Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi GTA San Andreas Modları: (Yeniden güncellenmiş sürümler)

En iyi GTA San Andreas Modları Nelerdir? “Grand Theft Auto San Andreas Ultimate Edition” çıktı ve oyunun görsel kalitesi orijinal versiyondan daha iyi olduğu kesin. Bununla birlikte, orijinal oyunu değiştirerek oyuncular, benzer düzeyde veya hatta daha iyi grafikler elde edebilirler derecede modlar keşkeffti. Bu tür birkaç GTA San Andreas Modları bu makalede listelenmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA 5 gibi oyunlar


En iyi Definitive Edition sürümüne benzemesini sağlayacak 5 GTA San Andreas Modları:

5) Project Immerse-Yourself

En iyi GTA San Andreas Modları
En iyi GTA San Andreas Modları

Mod, performansı etkilemeden yeni aydınlatma yerleri ve mağazalar ekleyerek oyundaki aydınlatmayı iyileştirir. Daha fazla pencere ve aydınlatılmış vitrinler ve daha önce karanlık olan yeni ışık kaynakları ile oyun daha canlı ve renkli hale geliyor.

Mod şu anda test aşamasında ve yazar sürekli güncelleneceğini söyledi.

4) Behind Space Of Realities: American Dream

Space Of Realities çok eski bir GTA San Andreas modudur. Modun Amerikan Rüyası adı verilen bu versiyonu, orijinalinden çok daha iyi olan geliştirilmiş bir varyanttır. Çok eski olmasına rağmen, bu, birçok GTA oyuncusu tarafından kullanılan açık ara en iyi GTA San Andreas Modu olarak kabul görülür.

Oyundaki mevcut grafikleri daha gerçekçi grafikler ile değiştirmiş olursunuz.

3) Proper Player Retex

En iyi GTA San Andreas Modları
En iyi GTA San Andreas Modu

Rockstar, GTA San Andreas’ı yeniden yaptığında, basit bir AI yükseltmesi yapmış gibi görünüyorlardı, ancak mod bunların hepsine bir yenilik getirdi. Bazı karakterler garip görünüyor ve bazı dokular hala kalitesizdi.

Orijinal oyun ve son sürümle uyumlu olan bu mod, oyundaki oyuncu dokularını daha kaliteli dokularla değiştirdi. Her giysi, modern ekranlarda daha güzel görünecek şekilde yeniden tasarlandı.

2) Proper Vehicles Retex

Bu listede bir önceki mod’u yapan geliştirici tarafından yapılan Proper Vehicle Retextir. Oyundaki tüm araçlar için bir doku modifikasyon modudur.

Önceki mod gibi, bu mod da orijinal GTA San Andreas ve Definitive Edition mod olarak uyumludur.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: GTA Online ücretsiz araba


1) SA_DirectX 2.0

https://youtu.be/_KaDRDjA4OE

SA_DirectX, bir süredir GTA San Andreas’taki en iyi grafik modlarından biri olmuştur. Bu mod, Definitive Edition’ın grafik yükseltmeleriyle karşılaştırılabilir ve bazı oyuncular daha iyi göründüğünü düşünüyor.

Yeni bir sürüm (3.0) geliştirilme aşamasındadır ve mevcut tüm sorunları ortadan kaldırırken grafikleri daha da iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi GTA San Andreas Modları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Trilogy Definitive Edition İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER