En İyi Kara Cuma İndirimleri: Ürünler Büyük Perakendecilerde Bulunuyor

En İyi Kara Cuma İndirimleri
En İyi Kara Cuma İndirimleri

En İyi Kara Cuma İndirimleri nelerdir? Kara Cuma fırsatları zaten her zaman Websesi sayesinde burada. Kara cuma hakkında Bilmen gereken tüm indirimler aşağıda.

Kara Cuma her yıl daha erken başlıyor gibi görünüyor. 2021 Kara Cuma anlaşmasını Ekim ortasında gördük. Kara Cuma haftası nihayet geldi ve büyük perakendecilerin satışlarının çoğu tüm hızıyla devam ediyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield 2042 İncelemesi


En İyi Kara Cuma İndirimleri

En İyi Kara Cuma İndirimleri
En İyi Kara Cuma İndirimleri

Oyun, teknoloji ve eğlenceden tasarruf etmek istiyorsanız, şimdi Kara Cuma için en iyi teklifleri ve indirimleri derledik. Çoğu büyük perakendeci şu anda Best Buy, Walmart, Amazon, GameStop ve Target dahil olmak üzere çevrimiçi Kara Cuma fırsatları sunuyor. Oyun indirmeyi tercih ederseniz, dijital vitrinlerin çoğu ayrıca bir Black Friday promosyonu başlattı. (Bunlar Steam Gibi uygulamalardır.)


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Spider Man Marvel


Fırsatlar

  • Nintendo Switch, PlayStation veya Xbox’ta indirim satın alıyorsanız, her platform için en iyi teklifleri vurgulayan geniş bir özet sunacaktır.
  • Şimdi 27 $ gibi düşük birinci taraf fırsatları ve Mario Kart 8 Deluxe ve üç aylık Switch Online ile Nintendo Switch tatil paketleri dahil olmak üzere birçok harika Nintendo Switch fırsatı var.
  • Bir PS5’iniz varsa, Ratchet ve Clank: Rift Apart , Deathloop ve Demon’s Souls gibi en iyi özel oyunlardan bazılarını satın almanın zamanı geldi.
  • Hem PS5 hem de PS4’te çok sayıda üçüncü taraf oyun fırsatı var. Hâlâ PS5 arayanlar, PS5 stok takip takipçimize yer işareti koymalıdır. (şuan veri madencilerimiz arayış içerisinde siteyi yer ilimlerine kayıtlı tutunuz.)
  • Xbox Series X|S ve Xbox One kullanıcıları artık Game Pass Ultimate aboneliğinde çok fazla tasarruf edebilir (üç ay için 25$).
  • Guardians of the Galaxy, Far Cry 6 ve Resident Evil Village dahil olmak üzere bu yıl piyasaya sürülen birçok popüler üçüncü taraf oyunu da indirimde. Hâlâ Xbox Series X|S arıyorsanız, Kara Cuma boyunca Xbox stoklarını takip ediyoruz. (şuan veri madencilerimiz arayış içerisinde siteyi yer ilimlerine kayıtlı tutunuz.)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Battlefield 2042 İncelemesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Silahları


Bu içeriğe oy verin!