En iyi Minecraft PvP Server Nedir? Oyunda ki en iyi 5 Sunucu

En iyi Minecraft PvP
En iyi Minecraft PvP

En iyi Minecraft PvP Server Nedir? Şimdi arkadaşlarınızla barış içinde Minecraft oynamak için harika bir zaman olsa da, çok sayıda oyuncu yapımı oyun modu ve sunucu, oyuncu-oyuncu savaşlarında oyuncuları birbirine karşı karşıya getiriyor. Minecraft’taki her PvP oyun modu biraz farklı olsa da, çoğu kullanıcı öldürmek için birbirine saldırır.

Önerilerimiz var!!! Minecraft FPS arttırma, Minecraft Pocket Edition mod yükleme nasıl yapılır?

Ölüm maçı modu da mevcut olsa da, genellikle bir şeyleri ortaya çıkarmak ve düşmanları yenmek için amaç sağlamak için ek hedefler vardır. Ne olursa olsun, Minecraft topluluğu, oyunun varlığının neredeyse tamamı boyunca belirli PvP mini oyunları oynadı ve bu güne kadar popülerliğini koruyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft LAN Çalışmıyor


En iyi Minecraft PvP Server ve Sunucusu Nedir?

5) Minecraft Açlık Oyunları

En iyi Minecraft PvP Server
En iyi Minecraft PvP Server

Minecraft için Açlık Oyunları PvP modu, oyuncudan oyuncuya mücadeleyi hayatta kalma becerileriyle birleştiren en eski ve en başarılı modlardan biridir. Çoğu harita, ganimet kutularıyla dolu bir başlangıç ​​alanı ve yakındaki bir vahşi yaşam barınağı ile başlar.

Zamanlayıcı sıfıra iner ve kullanıcı mevcut ekipmana atlamaya ve hemen savaşmaya başlamaya veya vahşi doğada hayatta kalmaya karar vermelidir. Başlangıçta, tüm oyuncuların ekipmanı veya yiyeceği olmayacak ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaları gerekecek. Bu oyun modunda dövüş becerilerine sahip olmak çok önemlidir.

Oyuncular ayrıca vahşi doğada hayatta kalabilmeli, açlıktan ölmemek veya düşmanlar tarafından yenmemek için savaşları ve eylemleri dikkatlice seçebilmelidir.

4) Bayrağı/Kale Saldırısını Ele Geçirin

En iyi Minecraft PvP Sunucu
En iyi Minecraft PvP Sunucu

Minecraft dışında birçok oyunda bulunan dünyanın en popüler sandbox oyunu, aynı zamanda popüler oyun modunun kendi versiyonuyla geliyor. Çoğu durumda, bu dizideki CTF’ler diğer diziler gibi çalışır. Oyuncular, genellikle kendi kaleleri veya savunma yapıları ile takımlara ayrılır. Bu sürümde, rakip takımdaki oyuncuların bayrağı “yakalamak” ve takımları için puan kazanmak için çalması ve eve gitmesi gereken bir bayrak vardır.

Bu, Minecraft’ın şimdiye kadar gördüğü en yaratıcı oyun modu değil, ancak Bayrağı Yakala içerdiği tüm oyunları içerir. Zamanı aşan bir oyun modudur ve Minecraft da bir istisna değildir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft balık Nasıl Tutulur


3) Minecraft Zorlukta Hayatta Kalma

Minecraft PvP Server Nedir
Minecraft PvP Server Nedir

Battle Royale türünde bir deneyim sunan Minecraft Ultra Hardcore, son oyuncu için bir savaştır. Başlangıçta, oyuncuların rakiplerine karşı maksimum avantaj elde etmek için materyalleri ve eşyaları olabildiğince hızlı toplaması gerekir.

Zamanla, çoğu sunucu haritayı daha küçük alanlara küçülterek oyuncuları yavaş yavaş birbirine yaklaştırmaya başlar. Kaynaklar tüketildikçe ve eşyalar ve kaynaklar azaldıkça savaş daha şiddetli hale gelir. Bu özel oyun modunun en büyük zorluğu, sağlık yenilenmesinin olmamasıdır.

İksirler veya altın elmalar gibi belirlenmiş öğeleri tüketmenin yanı sıra, kullanıcılar mevcut sağlık durumlarında kalırlar. Bu, stratejilerin belirlenmesini ve kayıpların en aza indirilmesini çok önemli hale getirir.

2) Kit PvP

en iyi minecraft pvp server nedir oyunda ki en iyi 5 sunucu 5

Minecraft’ta kaynak yönetimi gerektiren birçok PvP modunun aksine, Kit PvP oyunculara önceden ayarlanmış öğeler ve ekipmanlardan oluşan bir “kit” sağlar ve savaşa girmelerine izin verir.

Bu sunucular genellikle çeşitli dövüş stilleri için farklı kitler sunar ve kullanıcıların kendi dövüş stillerine en uygun olanı seçmelerine olanak tanır. Birçok kit PvP sunucusu, oyuncular arasında 1v1 düelloları teşvik eder, ancak diğerleri takım tabanlı savaşa ve ücretsiz şeylere biraz daha açıktır.

1) Bedwar’lar

en iyi minecraft pvp server nedir oyunda ki en iyi 5 sunucu 6

Bedwars, Minecraft’ta oyuncuları takımlar halinde yerleştiren ve onlara korumaları için belirli sayıda yatak veren basit ve eğlenceli bir PvP oyun modudur. Amaçları, rakip takımın yatak takımlarını temizlerken kendi yatağını sağlam tutmaktır.

Takım bölgeleri genellikle birden fazla ada veya bölünmüş alan arasında bölünür, bu da kullanıcıların rakipler yaklaşmadan önce savunma hazırlamak için zaman ayırmasına olanak tanır.

Bedwars’ın en iyi yönlerinden biri, oyuncuların hızlı bir şekilde savaşa dönmelerine ve cayır cayır yanan takımlar arası savaşlar yaratmalarına olanak tanıyan yeniden doğma mekaniğidir.

Not: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Minecraft PvP sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Pocket Edition mod yükleme


Bu içeriğe oy verin!