Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Minecraft Seedleri 2022 için Nelerdir?

En iyi Minecraft Seedleri 2022 için Nelerdir? Minecraft birçok farklı nedenden dolayı eğlencelidir. Bu bağımsız bağımsız proje, ilk geliştirildiği andan itibaren mükemmel bir oyun başlığı haline geldi. Oyuncular sadece birkaç tıklamayla milyonlarca bloğu genişleterek harika dünyalar yaratabilirler. Bu sanal alan dünyalarında, hiçbir şeyin belirli koordinatlarda yeniden üretileceği garanti edilmez. Oyun kodu, rastgele başlıklarda yapılar, biyomlar, ağaçlar ve hemen hemen her şeyi oluşturur.

2022’de kullanılacak minecraft en iyi seedler Bilgileri

Her şey rastgele görünse de Minecraft, dünyanın temeli olarak tohum adı verilen bir dizi harf veya sayı kullanır. Dünyadaki her şey, dünya üretim sürecinde kullanılan Minecraft tohumuna dayanmaktadır. Varsayılan olarak, 18 olası kombinasyondan rastgele bir tohum kullanılır. Sonuç olarak, oyuncular üretim sırasında istedikleri yapıları veya araziyi elde edemeyebilirler. Neyse ki, oyuncular dünyayı yaratmadan önce tohumu tanımlayabilir ve istedikleri dünyayı alabilirler. İşte oyuncuların kullanabileceği üç harika Minecraft seedleri:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft snapshot APK İndir


En iyi Minecraft Seedleri 2022

1) Dinlendirici bir ada (Seed: 1581799)

Minecraft Seedleri 2022
Minecraft Seedleri 2022

Her oyuncu baştan yeni bir dünya kurmak istemez. Birçok oyuncu, yiyecek toplamak, basit cevherleri çıkarmak ve hayvan yetiştirmek gibi basit görevlerle ilk günlerinin tadını çıkarmayı sever. Bu Java çekirdeğinde, oyuncu sessiz ve basit bir adada bir köy yaratır.

Köy, adanın ortasında bir gölün hemen yanında kurulmuştur. Oyuncular adanın kuzey ve doğu kıyılarında bir gemi enkazı bulabilirler. Ana ada ayrıca harap bir portala ve yumurtlama noktasından yüzlerce blok ötede bir deniz anıtına sahiptir. Köy sayesinde oyuncular, yiyecek saklama konusunda çok fazla endişe duymadan ilk günlerinin tadını çıkarabilirler. Minecraft en iyi seedler listesi için devam ediniz:

2) Tepe köyü (Seed: -546054765)

Minecraft Seed kodları 2022
Minecraft Seed kodları 2022

Caves and Cliffs Part 2 güncellemesi, 256 blok yüksekliğe kadar devasa dağları tanıtıyor. Bu yeni tepelerin ana özelliklerinden biri, içleri şaşırtıcı bir şekilde oyuk olabilmeleridir. Bazen oyuncular dağlarda oluşturulan yapıları görebilirler. Yukarıdaki Minecraft tohumunda, Bedrock oyuncuları X: 723 Y: 105 Z: 1318 koordinatlarında bir tepede bir köy bulabilirler. Bütün köy evleri tepede güzelce dağılmış durumda.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi skin paketi


3) İki demircinin olduğu köy adası (Seed: 20624654)

Minecraft Seed kod 2022
Minecraft Seed kod 2022

Köy Minecraft tohumları, toplulukta en çok aranan tohumlardan biridir. Yiyecek, zırh, silah, zümrüt vb. Çeşitli değerli kaynaklar sağlarlar, örneğin bu Java çekirdeğinde oyuncular yumurtlama noktasına yakın birçok köy bulabilirler. Yumurtlama noktasına en yakın köy X:-160 Z:192’dir.

Yukarıdaki resimde gösterilen köy X:656 Z:-496 koordinatlarında yer almaktadır. Oyuncular, İkiz Demirci Köyü’ne giderken X:96 Z:-224’te bir köy görebilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Minecraft Seedleri 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft jailbreak sunucuları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER