Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En İyi Minecraft Silahı Nedir? (Ayrıntılı Kılavuz)

En İyi Minecraft Silahı Nedir? Hepimiz büyüdük ve Minecraft’ı bir açık dünya sanal alanı olarak basit oynanışı için sevdik. Ancak oyunun sunduğu tek şey bu değil, ayrıca kendinizi rakip çetelerden..

Diğer oyunculardan korumak için zırh ve silahlar üretmeniz gereken bir savaş sistemi de var. Minecraft’taki her silah farklıdır. Bu rehberde size Minecraft’ta kullanabileceğiniz en iyi silahları göstereceğim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Golem Nasıl Yapılır


En İyi Minecraft Silahı Nedir?

Minecraft, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silaha sahiptir. İşte kullanabileceğiniz en iyi Silahlar:

Yaylar ve Arbaletler

Yaylar ve arbaletler büyük mesafeleri kapsayabilir. Her ikisinin de kullanımları var. Bunlardan en önemlisi, güvenlik örtüsü altında uzun menzilli saldırılar sağlamalarıdır. Temel düzeyde, tatar yayları Minecraft’ta yaylardan daha iyi görünür. Ancak, büyüler eklediğinizde oyun değişir. Düşmanlarınıza sonsuz alevler fırlatan bir Ebedi Alev Yayı. Veya düşmanlarınızı hızla yok eden hızlı ateş eden bir tatar yayına sahip olabilirsiniz. Her ikisi de Minecraft’ta birincil veya ikincil silahlar olarak iyi seçimlerdir.

Kılıçlar

Kılıçlar, Minecraft PvP’de önemli bir unsurdur. Savaş için yapılmış bir kılıcın Minecraft’taki en iyi silah olacağını düşünürdünüz. Bu doğru değil, en iyi ikinci bile değil. En iyisi olmasa da, yine de çok fazla zarar verebilir. Hızlı ve kullanımı kolaydır ve bu listedeki en iyi silahlardan daha az kaynak gerektirir. Kılıç çeşitleri arasında Netherite en iyisidir, 8 saldırı hasarı ve 4 kalp sağlığı verir.

Üç Dişli Mızrak Minecraft En İyi Silahı Olabilir mi?

Minecraft’ta kullanılacak bir sonraki harika silah trident. Sadece yakın dövüş silahı olarak değil, aynı zamanda menzilli bir silah olarak da kullanılabilir. Doğru büyülerle, bu, Netherite Axe’den bile daha iyi olan bir sonraki silahınız olabilir (daha fazlası için). O kadar iyi olmamasının tek nedeni, nadir bir eşya olmasıdır. Boğulan bir kişinin kullanma şansı vardır. Onu elde etmek için onu öldürmelisin. Trident’i alırsanız ve Piercing V alırsanız, tüm su yaratıklarına 21.5 yakın muharebe saldırısı hasarı verir. Ve kanal büyüsü eklerseniz, yağmur yağdığında düştüğü yere şimşek çağırır. Bu, 9 saldırı hasarı artı yıldırım hasarıydı, ki bu şimdi çok fazla hasardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Işın Kılıcı Nasıl Yapılır


The Axe – Minecraft’taki En İyi Silah

Minecraft’taki en iyi silah baltası Netherite Baltasıdır. Temel Hiçlik Kılıçlarının saldırı özelliği 8 iken, taş, demir ve elmas baltaların temel saldırı özelliği 9’dur. Bu nedenle, her durumda, balta daha iyi bir silah seçimidir. Netherite Axe 10 Saldırı ve 1 Hıza sahiptir. Şimdi, bir sihir eklerseniz, Minecraft’ta Void Axe’nin saldırı özelliği 13 olarak değişecek. Sizi eleştirmek için zaman ayırırsanız, düşmanlarınızı yok edeceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En İyi Minecraft Silahı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft hangi büyü daha iyi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER