En İyi Mobil Oyun Açıklandı: Oyun Ödülleri İçin En Çok Oyu Aldı

En İyi Mobil Oyun
En İyi Mobil Oyun

En İyi Mobil Oyun Açıklandı. Mobil oyun oyuncuları oy vermek için siteye akın ediyor. Oyun ödülü yakında geliyor ve 2021’in en iyi oyunu olup olmayacağı konusunda hararetli tartışmalara yol açıyor :). Bu yıl, şimdiden aday gösterilen Deathloop , Ratchet & Clank: Apart Rift ve Two Heads. Seçenekleri telefon ile oynanan en iyi oyun gibi görünüyor.

Tabii bu sadece yılın en iyi oyunu değil, 9 Aralık 2021’de sizi bekleyen 30 ödül olacak. Bunlardan En iyi telefon oyun kategorisinin benzersiz oyunları. Keighley, hafta sonu Twitter’da yaptığı açıklamada paylaştı. “Yeni Oyun Ödülleri için bir oylama rekoru kırdı ve önemli bir fikir paylaştı. Bu kategoride şimdiye kadar en çok oy:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Netflix En iyi Anime


En İyi Mobil Oyun Hangisidir?

En İyi Mobil Oyun Hangisidir? Haberi duyan bazı kişiler, dünyanın en sevdikleri oyunları bilmesini umarak, mobil oyun oyuncularındaki artışın nedenini tahmin etmekle meşgul. Mobil cihazlarda oyun oynayan diğer tüm platformlardan daha fazla insan var. Çünkü oyun konsolları veya oyun bilgisayarlarından çok daha fazla insanın cep telefonu var.

Ancak bu yıl oyun ödülleri için yapılan oylamaya daha fazla kişinin katılması ilginç. Bunun arkasındaki önemli bir faktör, Genshin Impact’in popülaritesindeki sürekli artış olabilir.

Oyun bir yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen, son oyun ödüllerinden bu yana hayran sayısı inanılmaz arttı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezonu


Genshin Impact, En İyi Mobil Oyunu Ödülü için listeye giren beş oyundan biridir.

Genshin Impact için bu durum inanılmaz bir şey. İnanın bizlerde hayretler içerisindeyiz. Oyun kısa bir süre içerisinde yayınladı ve bu kadar kitleye sahip olması inanılmaz bir durum olsa gerek. Bu durum başka şekilde aktarılamazdı. Pubg Mobile, Free fire gibi oyunların bulunduğu ortamda güzel bir hit yakalamış olması büyük bir başarı.

Genshin Impact’ın Yakın ve coşkulu hayran kitlesi nedeniyle, kazanma olasılığı söylentileri devam ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki Genshin Impact hayranları oy kullandı.

En iyi mobil oyunlar oylamasında Genshin Impact oyuncularına kazanıp kazanmayacağına bakılmaksızın hediyeler paylaşıyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En İyi Mobil Oyun sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezon Ne Zaman


Bu içeriğe oy verin!