Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En İyi Oyun Kulaklığı: En İyi Kablolu ve Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları

En İyi Oyun Kulaklığı Oyunlarınızın kalitesini Artırmayı gerçekten çok düşündüğünüzü biliyoruz. genellik ile oyuncular oyun kalitelerini monitör çözünürlüğü kare hızları, grafikler vs tarzında düşünmekteler peki ya Oyuncu kulaklıları oyun kalite standartlarınızı artırabilir mi?

Bunun için en iyi oyuncu kulaklıları derledik. Bir oyun için grafik ve çözünürlük kadar değerli olan kulaklarımız, standartları gerçekten çok üst düzeye sizler için çıkartabilir.

En İyi Oyun Kulaklığı 2021
En İyi Oyun Kulaklığı 2021

Bazen her şey bir oyun için çok daha kötü olabiliyor değil mi? müthiş deneyimlerinizi kötü bir ses derinden mahvedebilir. Sıkıştırılmış bir video, Ses netse yine de izlenebilir. Ancak sesi kesilmiş veya senkronize olmayan net bir video izlemeyi deneyin bu farkları muhakkak ki kendi kulaklarınız ile deneyim edebileceksiniz.

Kaliteli en iyi oyuncu kulaklıkları ses sorununuzu sizin için çözebilir. En iyi kulaklıklar ister kablolu isterseniz de kablosuz olarak net ve müthiş sesleri sizlere oyun oynarken sağlayabilecektir. Bazıları özel ekolayzerler ve surround ses sunacak. Bunun sayesinde ses deneyimleriniz oyun içersin de artacak ve size ciddi anlamda deneyim de katacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PS5 DualSense Nereden Sipariş Verilir


En İyi Oyun Kulaklığı

En İyi Oyun Kulaklığı 2021 ;

 • HyperX Cloud Orbit S
 • SteelSeries Arctis 1
 • SteelSeries Arctis 7X
 • Roccat Elo 7.1 Hava
 • Asus ROG Delta S

1. HyperX Cloud Orbit S

En İyi Oyun Kulaklığı 2021
En İyi Oyun Kulaklığı 2021

Uyumluluk: PS4, Xbox One, PC / Mac, Nintendo Switch, Mobil ● Arayüz: kablolu ● Bağlantılar: USB-C, USB-A, 3,5 mm ses kablosu ● Sürücüler: 100 mm Düzlemsel ● Frekans tepkisi: 10 Hz – 50.000 Hz ● Surround ses modlar: 7.1 ● Pil Ömrü: 10 saat ● Ağırlık: 368 g

2. SteelSeries Arctis 1 (En İyi Kablolu Oyun Kulaklığı );

En İyi Oyun Kulaklığı 2021
En İyi Oyun Kulaklığı 2021

Uyumluluk: PS4, Xbox One, PC / Mac, Nintendo Switch, Mobil ●Arayüz:kablolu ●Bağlantılar:3,5 mm ses kablosu ●Sürücüler:40 mm neodimyum ●Frekans tepkisi:20 Hz -20.000 Hz●Surround ses modları:2,0 ●Ağırlık:272 g

3. SteelSeries Arctis 7X ( En İyi Kablosuz Kulaklık );

en iyi oyun kulakligi 2021 en iyi kablolu ve kablosuz oyuncu kulakliklari 7

Uyumluluk: Xbox Series X / S, Xbox One, PS4 / PS5, PC / Mac, Nintendo Switch, Android, iOS ●Arayüz:kablosuz, kablolu ●Bağlantılar:2,4 GHz kablosuz USB-C dongle, USB-C kablolu, 3,5 mm ses kablo ●Sürücüler:40 mm Neodimyum ●Frekans tepkisi:20 Hz – 20.000 Hz ●Surround ses modları:7.1 ●Pil Ömrü:24 saat

4. Roccat Elo 7.1 Hava ( En İyi Kablosuz Oyun Kulaklığı ) ;

en iyi oyun kulakligi 2021 en iyi kablolu ve kablosuz oyuncu kulakliklari 3

Uyumluluk: PC ● Arayüz: Kablosuz ● Bağlantılar: 2,4 GHz kablosuz USB dongle ● Sürücüler: 50 mm Neodim ● Frekans tepkisi: 20 Hz – 20.000 Hz ● Surround ses modları: 7.1 ● Pil ömrü: 24 saat ● Ağırlık: 345 g

5. Asus ROG Delta S ( En İyi Kablolu Oyun Kulaklığı ) ;

en iyi oyun kulakligi 2021 en iyi kablolu ve kablosuz oyuncu kulakliklari 4

Uyumluluk: PS5 / PS4, PC / Mac, Nintendo Switch, Xbox One, Mobil ● Arayüz: kablolu ● Bağlantılar: USB-C ● Sürücüler: 50 mm Neodimyum ● Frekans tepkisi: 20 Hz – 40.000 Hz ● Surround ses modları: Sanal 7.1 ● Ağırlık: 300 gram


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PlayStation Store İndirimleri


En iyi oyuncu kulaklıkları

En iyi oyuncu kulaklığı hangisi? Son yıllarda çok hızlı gelişen oyun dünyası, piyasaya yeni donanımlar kazandırdı. Öte yandan ülkemde artan elektronik ekipman fiyatları nedeniyle birçok oyuncu uygun maliyetli oyuncu kulaklıkları aramaya başladı.

Sonuçta, paranızı değerli kılmak istiyorsunuz. Bu nedenle fiyat aralığını geniş tutarak her bütçeye uygun oyuncu kulaklığı tavsiye yazılarımızı hazırlamaya çalışıyoruz. Ancak en iyi oyuncu kulaklıkları listemize devam etmeden önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine bir göz atalım. Çünkü paranızın boşa gitmesini istemezsiniz.

Bu makaleyi, paranızın karşılığını almanıza ve içtenlikle yardımcı olmanıza yardımcı olmak için paylaşıyoruz. Bu yazıda, en çok satan oyun kulaklığı modellerini, uygun maliyetli oyun kulaklığı modellerini ve oyun kulaklığı önerilerimizi göreceksiniz. İyi okumalar!

Oyuncu Kulaklığı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

En İyi Oyun Kulaklığı için dikkat etmeniz gerekenler;

 1. adım bütçe Evet ; hangi oyuncu kulaklığı size en uygun model sorusuna cevap vermeden önce öncelikle bütçe belirlemeniz gerekiyor. Evet 100 liradan daha ucuza uygun fiyatlı oyuncu kulaklıkları var ama pek tavsiye ettiğimizi söyleyemeyiz. 100 lira ödemeyi planlıyorsanız, bir süre bekleyip bir yıldan fazla 200 liraya mal olacak bir model satın almak en iyisidir.
 2. Adım Ses Frekansı ;Tüm dünyadaki ses frekansı ölçümleri Hertz cinsinden ifade edilir. Öte yandan insanlar 20 Hz ile 20.000 Hz arasındaki frekans değerlerini duyabilir. Hz değerindeki azalma daha ince bir sese, artış ise daha kalın bir sese işaret eder. Peki bu kulaklıklar için ne anlama geliyor? Sahip olduğunuz kulaklığın Herz menzili ne kadar geniş olursa, oyundaki ses o kadar detaylı olur. Çoğu kulaklık markası 20 Hz bile verdiklerini söylüyor. Ama gerçek öyle değil. Bu değere bakmak anlamsız.

2. kısım Oyuncu Kulaklığı Alırken dikkat etmemiz gerekenler ;

Oyuncu Kulaklığı Alırken dikkat etmemiz gerekenler ;

 1. Adım Desibel ARalığı ; Kulaklığın kulaklarınıza ilettiği ses seviyesini ifade eder. 85 dB genellikle kulaklıkların sınır değeridir. Örneğin 85 desibelin üzerindeki müzikleri 8 saate kadar dinleyebilirsiniz. Çok fazla kullanım kulak sağlığınıza zarar verebilir. Öte yandan, 110 dB’lik bir kulaklığınız olduğunu varsayalım. Bu kulaklık artık sadece bir kulaklık değil, bir hoparlör olacak.
 2. Bir nokta için Ses izolasyonu ; Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise ses yalıtımıdır. Burada bunun desibel değerini etkileyen bir diğer faktör olduğunu söyleyebiliriz. Kulaklık harici sesleri ne kadar bastırırsa, ihtiyacınız olmayan desibel o kadar yüksek olur.

En İyi Oyun Kulaklığı için Önerilerimiz Nelerdir?

En İyi Oyun Kulaklığı Öneriler;

 • Gamepower Medusa Siyah 7.1 Pro Oyuncu Kulaklığı 
 • Rampage Miracle-X4 Siyah RGB Led 7.1 Oyuncu Kulaklığı
 • Gamepower Mihawk 7.1 Surround Rgb Oyuncu Kulaklığı
 • Rampage STORMY Siyah 7,1 Gaming Kulaklık
 • James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık
 • SteelSeries Arctis 3 Siyah (2019 Edition) Oyuncu Kulaklık 
 • SteelSeries Arctis 5 7.1 RGB Gaming Kulaklık 
 • Kingston HyperX Cloud II Oyuncu Kırmızı Kulaküstü Kulaklık
 • logitech G332 Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık
 • logitech G432 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık

Profesyonel oyuncular için oyuncu ekipmanı çok önemlidir. En İyi Oyun Kulaklığı Oyun koltukları, oyun kulaklıkları, oyun denetleyicileri, oyun fareleri ve diğer birçok oyun cihazı, oyuncular için özel olarak tasarlanmış ve sağlanmıştır.

En önemli cihazlardan biri oyun kulaklıklarıdır. Oyunu zirvede yaşamak isteyenler için özel olarak üretilmiş, yüksek ses kalitesi ve bas kalitesine sahip birçok oyuncu kulaklığı modeli bulunmaktadır. Oyun kulaklığı sayesinde kendinizi oyunda daha fazla hissedebilir ve oyunun bir parçası olabilirsiniz.

Oyundaki ses kalitesi ne kadar yüksekse, kendinizi oyunun bir parçası olarak hissetmeniz o kadar kolay oluyor. Bu, konsantrasyonu ve hırsı artıracak, oyunda başarıya ulaşmanıza ve yüksek derecede eğlence hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yalnızca yüksek kaliteli kulaklıkların elde edebileceği bu tür bir eğlencenin tadını çıkarmak için, sizin için bir rehber hazırladık. Bugün, en iyi birçok oyun kulaklığı modelini incelemek için sizlere bolca vakit sunuyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En İyi Oyun Kulaklığı 2021 Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows 7 Ürün Anahtarları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER