En iyi oyun mouse padleri (2022) Listesi Gaming

En iyi oyun mouse padleri
En iyi oyun mouse padleri

En iyi oyun mouse padleri Nelerdir? Mouse pad’ler genellikle PC kurulumlarında göz ardı edilir, ancak oyun deneyiminizi değiştirebilecek en az kullanılan oyun aksesuarlarından biridir. İyi bir mouse pad, masaüstünüzü ve farenizi korurken sürtünmeyi ve gereksiz fare hareketini azaltır. Rekabetçi oyunlarda daha hassas olmanızı sağlar.

Bazı fare altlıkları, fareniz ve hatta telefonunuz için RGB ve kablosuz şarj sağladıkları için bir bez parçasından daha fazlasıdır. Çeşitli boyut ve malzemelerde mevcuttur, fare hareketinizi ustaca değiştirir ve kolaylıkla nişan almanıza yardımcı olur. Bunu akılda tutarak, bugün mevcut olan en iyi mouse pad’lerin bir listesi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bilgisayara 2 Ekran Kartı


2022’nin en iyi oyun mouse padleri

1) Razer Sphex V3

En iyi oyun mouse padleri
En iyi oyun mouse padleri

Bu mouse pad, çok az direnç gösteren uygun bir fiyattır. Herhangi bir yüzeye yapışan ve çok ince, yarım milimetreden daha az yapışkan bir desteğe sahiptir. 17,72 x 15,74 inç boyutuyla her türlü hareket için yeterince büyük. Ayrıca, alanınıza daha iyi uyuyorsa, 10,6 x 8,5 inç boyutunda daha küçük bir boyutu vardır.

2) Logitech G240

En iyi mouse pad
En iyi mouse pad

Kauçuk tabanlı kumaş fare altlıkları oldukça basittir, ancak ihtiyacınız olan tek şey bu. Şık, dayanıklı ve işlevsel, her fareyi barındırabilir ve hassas hassasiyet sağlar. Yalnızca bir boyutta (11 x 13.4 inç) gelir ve yalnızca 1 mm kalınlığındadır. Yüzey, direnç göstermeyen mikro dokuma bir kumaştan yapılmıştır. Ancak kenarlar dikişsizdir, bu da yastığı daha az dayanıklı ve soyulmaya eğilimli hale getirir.

3) Corsair MM1000

mouse pad önerileri
mouse pad önerileri

Corsair MM1000, mouse pad’leri bir sonraki seviyeye taşıyan benzersiz özelliklere sahip duyarlı sert plastik bir yüzeydir. Qi işleviyle kablosuz olarak şarj edilebilir ve kablolu cihazları şarj etmenize yardımcı olabilecek bir kablosuz adaptörle birlikte gelir. USB 3.0 geçişi, herhangi bir aygıtı fare altlığına ve ardından sisteminize bağlamanıza olanak tanıyan başka bir kullanışlı özelliktir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Panasonic TV Netflix Çalışmıyor


4) Soğutucu Master MP510

mouse pad tavsiyeleri
mouse pad tavsiyeleri

Dayanıklı Cordura kumaştan yapılmış yumuşak fare altlığı, dayanıklılık için tasarlanmış Cooler Master MP510 karanlıkta parlayan logo.

5) Razer Gigantus V2

mouse pad en iyi bilgisayar için
mouse pad en iyi bilgisayar için

Tüm masaüstünüzü bir mouse pad ile kaplamak istiyorsanız, cevap Razer Gigantus V2. 14 inç ila 47 inç arası boyutlarda mevcuttur ve tüm çevre birimlerinizi ve bileşenlerinizi masaya koyabilir. Hız ve kontrol için tasarlanmış yumuşak yüzeyli bir mikro kumaş fare altlığıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi oyun mouse padleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Samsung Smart TV Netflix Çalışmıyor


Bu içeriğe oy verin!