Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları FPS Arttırmak için gerekenler

En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları: Kullanıldığı taktirde oyun deneyiminiz oldukça fazla artacaktır. Pubg Mobile FPS Arttırmak için gerekenler burada yer alacaktır. PUBG Mobile, dünyanın her yerindeki hayranlar arasında en sevilen battle royale oyunu haline geldi. Oyunu çeşitli haritalar, modlar ve diğer ilginç oyun içi öğelerle oynamaya çalışmamak elde değil. Oyuncular, önde gelen uygulama mağazasından oyunu ücretsiz olarak indirebilirler.

Oyunculara yüksek kaliteli bir PUBG deneyimi sağlamak için tasarlanmış çeşitli oyun içi ayarlar vardır. Bu ayarlardan bazıları grafik ayarlarındaki değişiklikleri içerir. Bu makale sizlere En iyi Pubg Mobile FPS Ayarları en iyi olması için tüm bilgileri sunacaktır.


en iyi pubg mobile grafik ayarlari fps arttirmak icin gerekenler 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite yeni güncelleme


En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları

Oyuncular, rahatlıklarına göre farklı grafik ayarları seçebilirler. Bu grafik ayarları, oyun gecikmesini azaltmada da önemli bir rol oynamaktadır. Bu makale, gecikmeyi azaltmak ve daha fazla FPS elde etmek için En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları inceliyor.

Pubg Mobile FPS Arttırmak için gerekenler:

PUBG Mobile, kullanıcılara en iyi battle royale deneyiminin nasıl sağlanacağına büyük önem veriyor. Bu amaçla, düzenli etkinlikler ve diğer özellikler içeren birçok yeni güncelleme yayınlandı. Oyuncuların kendilerine en uygun ayarı seçmeleri için birden fazla grafik ayarı seçeneği vardır. Bu grafik ayarlarından bazıları daha yüksek FPS sağlarken, diğerleri yüksek kaliteli grafikler sağlar.

Gecikmeyi azaltmak ve FPS’yi artırmak için Pubg Mobile FPS Arttırmak için gerekenler şunlardır:

  • Grafikler: Pürüzsüz
  • Kare hızı ayarları: Yüksek (30FPS), Ultra (40FPS), Extreme (60FPS)
  • stil: Renkli
  • Kenar Yumuşatma: Devre Dışı Bırak (Pilden tasarruf sağlar ve gecikmeyi azaltır)
  • Grafikleri otomatik ayarla: Etkinleştir (FPS çok fazla dalgalanırsa ayarları otomatik olarak düşürür)

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Ücretsiz UC Nasıl Alınır


En iyi Pubg Mobile FPS Ayarları iyileştirme ipuçları:

1) RAM’inizi temizleyin:

En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları
En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları

PUBG Mobile’da daha fazla FPS elde etmenin ilk yolu, tüm arka plan uygulamalarını temizlemektir. En iyi Pubg Mobile FPS Ayarları iyileştirme ipuçları arasında en kesin çözüm yapabileceğiniz işlemdir.Oyunun daha fazla belleğe sahip olmasına ve daha akıcı bir oyun oynamasına yardımcı olacaktır. Çeşitli uygulamalar arka planda RAM kullanır ve oyun çalışırken çok fazla gecikmeye neden olur.

2) En yakın sunucuyu seçin:

en iyi pubg mobile grafik ayarlari fps arttirmak icin gerekenler 4

PUBG Mobile, kullanıcılarına en iyi oyun deneyimi için çeşitli sunucu seçenekleri sunar. Oyunda altı farklı sunucu bulunuyor: Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, KRJP, Güney Amerika ve Avrupa. Oyuncuların mevcut konumlarına göre bir sunucu seçmeleri önerilir. Bu, sunucuyla daha iyi bir bağlantı kurmalarına ve büyük gecikme sorunlarını ortadan kaldırmalarına yardımcı olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Pubg Mobile Ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 APK


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER