En iyi TFT komp: Teamfight Tactics’te 4 meta takım Önerisi

En iyi TFT komp: Teamfight Tactics'te 4 meta takım Önerisi
En iyi TFT komp: Teamfight Tactics'te 4 meta takım Önerisi

En iyi TFT komp: Bu yazıda, şimdiye kadar toplanan verilere dayanarak tft takım önerisi hazırlıklarını sizlere aktaracağız. Yeni TFT kombinasyonu ve en etkili oynatma yöntemini öğreneceksiniz.

– yeni şampiyonlar, yeni özellikler, yeni taktikler. Yeni TFT KARAKTER Festivali güncellemesi sonunda burada. Tıpkı önceki tüm TFT ayarlarında olduğu gibi (veya daha doğrusu ayar değişiklikleri), bir TFT setleri grubu kısa bir ara verdiğinde (yani, silindiğinde), yeni TFT setleri eklemek için Geliştiriciler yer açarlar. Yeni komp ilginç yetenekleri varken, bazı eski kompların ince beceri değişiklikleri var (Morgana gibi). Neyse lafı fazla uzatmadan TFT 1. Komp’a Göz atalım: Draven En İyi Tft Komp:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam yaz indirimleri tavsiye


En iyi TFT komp: 1. Komp

En iyi TFT komp: İlk önce düşük seviyeli unutulmuş karakterler ile komplar oluşturulmalıdır. (tercihen Warwick ve hatta Varus) Tabi ki de Ana konumuz Draven olacak. Draven’ın Öğelerine sahip olacaksınız ve aslında Draven’da gerekli olabilecek bazı Tft Kombinasyonlarına da sahip olacaksınız. Tüm bu değişiklikler yeni oyun stilleri, yeni meta kombinasyonlar ve tamamen yeni bir oyun tarzı getirdi (özellikle yeni TFT komp kullanırken).

En iyi TFT komp 2021
En iyi TFT komp 2021

#Unutulmuş Taşıma: Draven En İyi Tft Komp

Karakterler: DRAVEN , Mordekaiser, Hecarim , Rell , THRESH, Ryze , Katarina, Viego

En iyi TFT komp takımlarını Kullanırken kademeli olarak yükseltmek için tüm altınları yatıracaksınız. Erken ve orta oyunu geçtikten sonra, daha fazla yukarıda belirttiğimiz unutulmuş karakterleri ekleyin. Draven’ı elde ettikten sonra, Draven’ın yeteneğini geliştirmek için aynı anda bir lejyoner alma çalışın. İkinci takım taşıyıcınız olarak, Ryze tercih etmenizi öneriyoruz. Draven Tft Komp yapacaksanız. Mordekaise’daki tüm AP öğeleri Ryze’a Verin Derim. Hedefiniz de bu komp üzerindeyken her zaman 9. seviye olmalıdır.

En iyi TFT komp 2021
En iyi TFT komp 2021

#Tft Komp 2: Lux TFT komp

Karakterler: VEL’KOZ, LUX, Volibear , Kayle, Ivern, Rell, Syndra, Leona

Vel’Koz ve Lux gibi taşıyıcılara odaklanmak isteyen arkadaşlar için Lux TFT komp serisi: Tabi Bu Komp üzerinde Lux, ana destekçidir. Ana hedef 6 karakter kullanımına ulaşmaktır, çünkü %90 AP ve %90 zırh ve büyü direnci ödülleri Toplamanız sizler için daha iyidir. Başlangıçta, daha iyi bir birim elde edene kadar Lejyoner-Kullanılmış (Kalista, Aatrox) kullanabilirsiniz. Ayrıca Varus’u ana taşıyıcınız yapmayı deneyebilirsiniz (ona Lux eşyaları verin).

Bu kombinasyonu yapmak kolaydır çünkü her şey yolunda giderse Varus 3. Seviye yapıp elinizde tutabilirsiniz. Ancak, son aşamada kazanmak istiyorsanız, taşımayı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca, lütfen Vel’Koz konumunuza dikkat edin.

en iyi tft komp 2021 teamfight tacticste 4 meta takim onerisi 4

#Avcı Kompu: NIDALEE TFT komp

Karakterler: NIDALEE, JAX, Viego, Diana, Lee Sin, Rell, Pantheon, Kennen

Bu Kompozisyon da ana destekçileriniz Jax, Rell, Diana ve Nidalee gibi güçlü karakterler yer almaktadır. Sağlam bir oyun sonu Takımı yapmayı planlıyorsanız NIDALEE TFT komp deneyin. Aldığınız öğelere (ve kaç tane alacağınıza) bağlı olarak, neredeyse her zaman önce Nidalee’yi, ardından Jax’i ana destekçiniz olarak listelersiniz. TFT takım önerisi olarak Diğer karakterler gelince, onları pek umursamıyorsunuz. Asıl amacınız avcı ekibi eklemek olmalı, başka bir şey değil. 8-9. seviyelerde, 1 adet Spatula + BF kılıcı almayı başarırsanız, 1 kooperatif birimi daha ekleyebilir ve avlanma özellikleri verebilirsiniz – ideal olarak, Riven veya takıma uygun olabilecek başka bir karakter tercih edin.

En iyi TFT komp 2021

#Varus Taşıma: Varus En İYİ Tft Komp

Karakterler: NIDALEE, JAX, Viego, Diana, Lee Sin, Rell, Pantheon, Kennen

Varus, Varus, Varus, Diyoruz başkada bir şey demiyoruz :). Bu erken TFT oyununda, tüm ana destekçiniz oyun sonuna kadar Varus olacak ve sadece Varus olacak. Varsayılan olarak çok güçlüdür.

Ancak mümkün olan en kısa sürede 3. seviyeye yükseltilmelidir. Ardından, Pantheon’u yükseltmeye çalışacaksınız – o sizin ikinci taşıyıcınız. Bu kombinasyonun ilk Varus’unu bulamazsanız, Pantheon ile varus gelene kadar bazı şeyler yapabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam indirimli oyunlar


TFT takım önerisi Hakkında

League of Legends’ın yapımcılarından strateji tabanlı harika bir PvP oyunu olan Teamfight Tactics’te takım oluşturma becerilerinizi test edin. Sizler için TFT komp Programını düzenledik. Paylaşılan şampiyon havuzundan seçtiğiniz birimlerle durdurulamaz bir ordu kurun ve ardından son oyuncu olmak için her turda bir rakiple savaşın.

TFT takım önerisi sayesinde Sonsuz takım kombinasyonları ve gelişen meta verilerle herhangi bir strateji başarılı olabilir; ancak savaşı yalnızca bir oyuncu kazanabilir. Hangisini seçerdin? Karanlık yaratıyor Yeni takım elbise çıktı! Kara sis yakındaki yeri sarmaya başladığında, düzen ve kaos güçleri hegemonyalarını kanıtlamak için birbirleriyle savaştı. Işığın koruyucusunun tarafını mı seçeceksin yoksa karanlığın savaşçısına mı katılacaksın?

Dünyanın kaderi senin ellerinde. TFT komp sayesinde Artık Kendi Takımını oluşturabilirsin. Oyunun Resmi Web Sitesi için Bu bağlantıya tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi TFT komp Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri osyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Yaz İndirimleri


Bu içeriğe oy verin!