Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En iyi Valorant Ajanı Hangisidir? Ajan Listesi

En iyi Valorant Ajanı Hangisidir? Şu anda, “Valorant”, oyuncuların seçebileceği toplam 17 ajana sahiptir. Bu Radiant ajanlarının, birleşmeyi etkilemek ve oyunu kazanmak için kullanılabilecek kendi özel yetenekleri vardır. Ajanlar ayrıca Valorant efsanesini oluşturan birbirine bağlı arka plana sahiptir. Bu makale, yıl boyunca en popüler ve seçilmiş ajanları sizler için derledi.

Takım kompozisyonu ve harita seçimi, hangi ajanların seçileceğini etkilese de, bazıları neredeyse tüm takım kompozisyonları için geçerlidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sprinter


Valorant En iyi Ajan

  • Killjoy
  • Jett
  • Viper
  • Sova
  • Sage

Riot, zaman zaman ajanlar için nerf ve buff dahil olmak üzere oyunları için düzenli olarak yamalar sağlayacaktır. Özellikle, yeteneklerine ve seçim oranlarına bağlıdır. Bu değişiklikler, topluluğun bir komisyoncu olarak hareket etme şeklini etkileyecektir. Örneğin, Yoru onu uygun bir düellocu yapacak büyük değişiklikler yapacak.

Valorant En iyi Ajan
Valorant En iyi Ajan

En iyi Valorant Ajanı Listesi

1) Killjoy

Alman nöbetçi, cesur ikinci ekip. Sahne arkasına katıldı ve hatta taciz nedeniyle yarışmaya katılması uzun süre yasaklandı. Yakın zamanda tamamlanan Valorant Şampiyonları 2021’de Killjoy’un seçim oranı arttı. %43’te ve genel kazanma oranı %50’nin üzerinde kaldı.

2) jett

Valorant kadrosunun en hızlısı olan Jett, Valorant Champions 2021’deki en popüler düelloculardan biri ve aynı zamanda en popüler ajan. Kolayca ciddi hasara neden olabilir. Son zamanlarda, Valorant Şampiyonları 2021 finallerinde cNed, Icebox’ta Gambit ile harika bir Jett maçı oynadı.

3) Viper

Başlangıçta, Viper oyundaki en kötü ajanlardan biriydi ve birçok önemli kazanım elde etti. Viper’ın yetenekleri, bir alanı korumak ve yanlışlıkla ajanın yeteneklerine müdahale eden herkese karşı acımasızca savaşmak için ustaca kullanılabilir.

4) Sova

Muhtemelen oyundaki en iyi keşif ajanı olan Sova, bir saldırıyı durdurmak veya saldırıdan önce bölgeyi keşfetmek için mükemmel bir avcıdır. Nihai yeteneği, düşmanları temizlemek için kullanılabilir.

5) Sage

Sage, güçlü bir şifacıdır. Son zamanlardaki seçim oranlarını düşürmüş olsa da, Sage hala herhangi bir kompozisyon için güçlü bir seçimdir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi PS5 oyunları


Bonus: Chamber

Oyunun en yeni temsilcisi Chamber, becerileri ve takım becerileri nedeniyle kısa sürede topluluğun gözdesi haline geldi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En iyi Valorant Ajanı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi CSGO oyuncusu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER