Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

En İyi Yılbaşı Filmleri 2022’de İşte Netflix, Amazon, HBO ve daha fazlası

En İyi Yılbaşı Filmleri ve Yılbaşında izlenen En iyi filmler nelerdir? İşte Netflix, Amazon, HBO ve diğer platformlarda bulunan en iyi Noel filmleri. ‘Websesi en iyi tatil filmi sezonunu izliyor. Noel sezonu tüm hızıyla devam ediyor ve onunla birlikte Noel temalı uygun bir yıllık şenlik şöleni geliyor. Noel, yılın en karanlık ve en soğuk döneminde bir tatildir; aile, topluluk, sevgi ve özverililiğin değeri hakkında bir dizi kalıcı komediye ilham verir.

Bu eski püskü imaların sınırlarını aşan, kutsal ve neşeli görünümlerini içten dışa doğru çarpıtarak beyinlere dönüştüren bir çok film var. Hatta bazen tuhaf hikayeler, tatillerde direnilmesi gereken karanlığı keşfeden filmlerin eksikliğine yol açmadı. . Bu sezonun ruhu ve tüm biçimleriyle, Noel’de izleyicilerin izlemesi için değerli klasikler oluşan bir liste hazırladık. Tıpkı Noel Baba’nın büyük oyuncak çantası gibi, herkes için bir şeyler var! İşte Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Disney Plus, vb. üzerinden izlenebilecek içerikler. Bu yeni yılı bitmek üzere olandan daha iyiye sizi ne durduruyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Web 3.0 Nedir


En İyi Yılbaşı Filmleri 2022’ye girerken izlenebilecek en iyi klasiklerden oluşan filimler

A CHRISTMAS PRINCE

Romantizm’inde ötesinde sevgiliyle Yılbaşında izlenecek en iyi film

%100 arkanıza yaslanıp dinlenmeyi düşünüyorsunuz değil mi? (Hallmark’ın Noel ürünlerini doğrudan damarlarınıza enjekte etmek yerine). Lütfen bu Netflix Orijinalini düşündüğünüzden daha iyi bir film olduğunu düşünün. Amber (iZombie’den Rose McIver), kurgusal Aldovia ülkesine kraliyet meşalesini kötü çocuk bekar Prens Richard’a (Ben Lam) veren bir muhabiri oynuyor.

Noel’in büyüsü her şeyi çok romantik kılıyor, gerisini biliyorsun. Netflix’te bir Noel Prensi var.

BATMAN RETURNS

Yılbaşında aile ile izlenecek filmler
Yılbaşında aile ile izlenecek filmler

“Batman Returns” Noel’de geçen bir süper kahraman filmi mi? Yoksa süper kahramanlar ve kötü adamlar içeren Gotik bir Noel filmi mi olacak? Her halükarda, Tim Burton’ın 1992’deki orijinal “Batman” (Batman) filminin devamı olacak. Mükemmel görsel efektler, heyecan verici aksiyon sahneleri, cinayete teşebbüs. Bebek kaçırma, Yarasa şeklindeki gemi ve orduyu çevreleyen heyecan verici sonla dolu mükemmel bir film.

Bu aynı zamanda birbirlerinin utancında teselli bulan iki garip insanın, büyüyünce ayrı yaşadığı anne babasının duygu patlaması konusu olacak. Toplumun intikamını almak isteyen bir yetim ve ne pahasına olursa olsun hızlı para kazanmak isteyen hain bir sanayicinin hikayesidir. Bir “Noel filmi” olarak düşündüğünüz şeyin sınırlarını zorlayabilir olsa da. Batman Dönüyor harika bir sezonluk tüm aile için uygun eğlenceli ve tuhaf bir film olacaktır.


BETTER WATCH OUT

Biri Yılbaşında film mi dedi? Yılbaşında izlenecek en iyi korku filmi

Better Watch Out, orijinal Evde Tek Başına’dan alınan 26 yıllık bir tepki filmi gibi geliyor. İkincisi bir aile komedisi, Macaulay Culkin’in cesur Ferrisbrough çekiciliği ve Joe Pessi ile Daniel Stern’in aptallığı olmasaydı. Bir aile istilası korku filmi gibi oynaması kolaydı. Better Watch Out bu dinamiği tersine çevirir, yaratıcı bükülmeler sağlar. Bariz korku hikayesini söz konusu filmin merkezine yerleştirir ve onu daha karanlık ve daha rahatsız edici bir şeye dönüştürür.

Bu iyi hissettiren bir Noel hikayesi değil; teması Kevin McAllister gibi erkeklerin davranışlarının potansiyel bir anti-sosyal işaret olarak görülüp görülemeyeceği olan psikolojik bir korku filmi. Filmi daha fazla anlatmak istemiyorum. Ancak içiniz rahat olsun: Ara sıra kanlı gerilim filmlerine karşı bir iştahınız varsa. O zaman içiniz rahat olsun: Better Watch Out heyecan verici bir tatil korku dramasıdır. Bu arada en iyi anime dizilerini merak ediyorsanız bu kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

BLACK CHRISTMAS

Yılbaşında izlenecek en iyi korku filmleri
Yılbaşında izlenecek en iyi korku filmleri

Basit bir metal korku filmi arıyorsanız, Bob Clark’tan daha iyi bir Kanadalı katil bulamazsınız. (Seri katil kardan adam filmi Jack Frost-Black Christmas is daha iyi!) Orijinal olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona giren. “Silent Night, Evil Night”, bu düşük maliyetli korku filmi soğuk bir rüzgar tarafından savrulmak gibi çatırdıyor. Clark, kardeşlik evini Shirley Jackson’ın kilitli kitabının kapağından yırtılmış bir şeye dönüştürmek için gölgeler ve gizlenen korku kullandı.

İçerideki düzensizlikler Noel görüntülerinde pek ilham bulamasa da, bir “post” var. “film’in konusu” nefesinizi kesecek . İşte en iyi yılbaşında izlenecek filmler listemizden bir tane daha.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WhatsApp Kripto Para Özelliği


JINGLE ALL THE WAY

En İyi Yılbaşı Filmleri
En İyi Yılbaşı Filmleri

Noel’i her ne pahasına olursa olsun çocukları mutlu eden şefkatli bir ebeveynin hikayesinden daha iyi bir şekilde geçirmenin yolu nedir? 80’lerin aksiyon ikonu Arnold Schwarzenegger ters daktiloda samimi ve tuhaf bir dönüş yaptı. İşkolik tavrı bir aile babası olarak ve babanın görevi pahasına feda edilen bir satıcı olan.

“A Song of the Way”de Howard Langston’ı canlandırdı. Howard, oğlunun Noel dileklerini umutsuzca yerine getirir ve turbo bir bebek arar. Sorun şu ki: Noel Arifesi ve neredeyse hepsi tükendi. Myron (Sinbad) bir posta işçisi ve ihmalkar bir babadır. Görevi karmaşık bir hal alır.


İşte Noel’in En çok izlenebilecek Filmleri:

Yılbaşında ailenizle, sevgilinizle müthiş vakitler geçirmeyi düşünüyor iseniz bu filmler sizlere tam olarak istediğinizi verecek. Yılbaşında izlenecek en iyi filmler listemize bir göz atmanızı ve filmlerin keyfini çıkarmanızı diliyoruz… Şimdiden mutu noeller.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. En İyi Yılbaşı Filmleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En Çok Oynanan Oyun


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER