Epic Games Bedava Nitro Discord Nasıl Alınır?

Epic Games Bedava Nitro
Epic Games Bedava Nitro

Epic Games Bedava Nitro Discord Nasıl Alınır? Discord Nitro’yu ücretsiz edinin – Epic Games Store – Epic Games ile ilgili talimatları okuyun. Bu ücretli oyun bir süreliğine ücretsizdir. Ücretsiz oyun teklifi devam ederken kitaplığınıza bir oyun eklerseniz oyun sonsuza kadar sizin olur. Websesi.com üzerinden ücretsiz oyunlar bulabilir ve oyunlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İzlenecek adımlar: Bir Epic hesabınız olmalıdır (onu oluşturabilirsiniz.) Ardından bu sayfaya gidin. Hemen satın almak ve ürünü almak için tıklayın. Bağlantının e-postanıza girmesini bekleyin E-postanızdaki bağlantıya tıklayın Discord hesabınıza giriş yapın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bein Sport Max 1 Canlı İzle Bedava


Epic Games Bedava Nitro Discord Nasıl Alınır?

1. Epic Games Store hesabınızda oturum açın. .

2. Oyunun sayfasını ziyaret edin.

3. “GET” düğmesine tıklayın..

4. Epic Games Store’da bedava oyun kazandıklarınız bu kadar.

Bedava Nitro Discord
Bedava Nitro Discord

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kıyma dizisi 1 bölüm full izle


Bedava Nitro Discord Hakkında

Discord Nitro, Discord sesli, görüntülü ve yazılı sohbetinizi birçok avantajla geliştirir. Nitro, animasyonlu avatarlar ve özel çıkartmalar, 2 sunucu güçlendirmesi ve ekstra %30 indirim. Kendi emojinizi toplama ve yapma yeteneği, desteğinizi temsil eden profil rozetleri, daha büyük indirmeler. (Burada 100 MB’den bahsediyoruz!) ve daha fazlası, HD video, ekran paylaşımı ve Go Live akışı elde edeceksiniz. Sınırlı süreli teklif, yalnızca ilk kez Nitro kullanıcıları için. Abonelik, iptal edilmediği sürece ayda 9,99 ABD doları karşılığında otomatik olarak yenilenir. Ayrıntılar için Fuzzy Nitro’ya bakın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Epic Games Bedava Nitro sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: subway surf rekor oyunu