Euro Truck Simulator 2 indir: Türkçe Yama Full + Full

Euro Truck Simulator 2 indir
Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir: Euro Truck Simulator 2 Full indirmek için makalemizi okuyunuz. Turkey.vive la france dlc ve yepyeni kamyon simülasyon oyunları ile sürüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Verilen bir görevi tamamlayarak, bir şehirden diğerine seyahat ederek ve yepyeni bir kamyon satın alarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Oyunla ilgili kısa açıklamama kulak verin, en popüler sürüş oyunlarından biridir.

Euro Truck Simulator 2 Fragmanı

Online ve offline versiyonları da dahil olmak üzere Türkçe olarak mevcut olmasına sevindim.Size ayrı ayrı ekledik. Euro Kamyon Simülatörü 2 SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator 2 oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun 18 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü ve 60’tan fazla Avrupa şehrinde ilginç grafikleriyle popüler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows XP Pro x64Bit İndir


Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama indir

Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama indir
Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama indir

Euro Truck Simulator 2’yi İndirin Oyunu indirmek ve kurmak ücretsizdir, simülasyon tipi, bağımsız üretim. Euro Truck Simulator 2’yi indir butonundan indirebilir ve sistem gereksinimlerine göre kolayca kurabilirsiniz. Minimum Windows 7 sistem gereksinimleri yüklenebilir ancak Windows 7/8.1/10 64-bit işletim sistemi önerilir.

Çift çekirdekli CPU 2,4 GHz işlemci minimum gereksinimdir, 4 GB RAM ve 12 GB sabit disk alanı takılabilir. GeForce GTS 450 (Intel HD 4000) grafik kartı tasarımının kullanılması önerilir.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Ücretsiz oyun deneyimine hemen başlamak için Euro Truck Simulator 2 ücretsiz indirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Oyun kurulumu için önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir;

  • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
  • Hafıza: 6 GB RAM
  • Grafikler: GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)
  • Sabit Disk: 12 GB kullanılabilir alan

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Assassin Creed Identity İndir


İndirmek için Şu Adımları Takip Edin:

  • İndirmek için buraya tıklayın.
  • Açılan resmi web adresinde demoyu bilgisayarınıza indirin ve kurun. Bu kadar basit.

NOT ! : Anti-virüs, defender, malware ne varsa kurulum öncesi kapatın!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Euro Truck Simulator 2 indir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Mount Blade Bannerlord 2 İndir