Extreme Car Driving Simulator APK (Yeni Mod)

Extreme Car Driving Simulator APK
Extreme Car Driving Simulator APK

Extreme Car Driving Simulator APK indirme. Extreme Car Driving Simulator (MOD, Unlimited Money) – Size spor araba kullanmayı öğretecek harika bir simülatör. Oyun mükemmel fizik ve kaliteli yıkıma ve arabalara zarar veriyor. Arabanızı büyük şehre sürün, kurallara uyun ve çarpmamaya çalışın. Eğer bir sebepten dolayı kurallara göre araba kullanmaktan sıkıldıysanız. Extreme Car Driving Simulator hileli mod apk’da her zaman dünyanın her yerinden diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Bir arabayı bir araçla simüle etmek ve yoğun bir yarış yarışmasına katılmak istiyorsanız Extreme Car Driving Simulator‘a göz atın. Bu, tüm dünyada çok popüler olan çok çekici bir yarış oyunudur. Oyuncular, ilginç ve heyecan verici yarışları deneyimlemek için modern bir yarış arabasını kullanma fırsatına sahip olacaklar. Bu oyuna katılın ve diğer rakiplerle rekabet ederek becerilerinizi gösterin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 60 Seconds APK Türkçe Yama


Extreme Car Driving Simulator APK

Extreme Car Driving Simulator’a gelen oyuncular, yarış sırasında kendilerine eşlik edecek uygun ve favori bir araba seçme hakkına sahip olacaklar. Her araba farklı bir şekle ve renge sahip olacak ve tüm özellikleri ve yarış hızları değişecek. Seçim yapmadan önce iki kere düşünmeyi unutmayın; dayanıklılığı, zorlu hava koşullarına dayanma kabiliyeti ve daha fazlası ile kendinize en uygun arabayı seçmelisiniz. Extreme araba sürüş simülatörüne katıldığınızda, birçok zorlu rakiple heyecan verici yarış senaryolarının tadını çıkaracaksınız.

Çok profesyoneller ve iyi sürüş becerilerine sahipler. Bu yüzden çok çalışmanız ve her pistte çalışmanız gerekiyor. Yetkin ve deneyimli bir yarışçı olun ve en iyi yarışı geliştirmek ve rakiplerinize saygı duymak için sahip olduğunuz deneyim önemlidir. Oyunda Becerileri nasıl kullanacağınızı öğrenin.

apk extreme car driving

Bu heyecan verici yarışta, oyuncuların trafik veya diğer rakipler nedeniyle geçmeleri veya kaçmaları gerekmez. Ancak zarif akrobasi ile onları kolayca sollayabilirsiniz. Sakin ol ve oynamaya devam et. Ayrıca polis kovalamacası olmadan tam hızda koşabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde bitiş çizgisine ulaşmak için rakiplerinizi geçerek akıllı ve zekice bir oyun uygulayabilirsiniz. Oyun, düzenli özellikleri güncellemeye ve yükseltmeye devam ettiği için sıkılmadan sonsuza kadar oynamanıza izin verir.

Bilmeniz gereken olağanüstü şey ise Extreme Car Driving Simulator’ın ücretsiz bir oyun olduğu, lisans ücreti ödemeden indirip oynama hakkınız var. Herkes için, yarış tutkusu olanlar ve yeteneklerini en rahat şekilde ifade etmelerine yardımcı olanlar için. Bu oyunda dünyanın her yerinden birçok oyuncu ile oynayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Extreme Car Driving Simulator APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Car Parking Multiplayer 4.5.9 APK