Exxen 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Yapılır?

exxen 7 gün ücretsiz
exxen 7 gün ücretsiz

Exxen 7 Gün Ücretsiz Deneme Sürümü Nasıl Edinilir? EXXEN 7 günlük ücretsiz deneme nasıl edinilir? EXXEN ÜCRETSİZ izleyin! TV8 kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN, yeni üye kayıtlarını açtı. UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını şifresiz yayınlamak için EXXEN’de 7 günlük ücretsiz deneme nasıl elde edilir ortaya çıktı. 1 Ocak’ta canlı yayına başlayan EXXEN, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının canlı yayın haklarını satın aldı. Taraftarlar 7 günlük ücretsiz deneme hakkı almak için EXXEN’e üye olmaya başladı. EXXEN’i tamamen farklı içeriklerle kullandıktan 7 gün sonra üyeliğinizi ücretsiz olarak iptal etme imkanına sahipsiniz.

exxen 7 gün ücretsiz
exxen 7 gün ücretsiz

Exxen deneme üyeliği ile Şampiyonlar Ligi’ni izleyebilir miyim? Exxen deneme aboneliği ile ExxenSpor (Avrupa) maçlarını izleyebilir miyim? Exxen deneme aboneliği ile Şampiyonlar Ligi’ni izleyebilir miyim? Exxen deneme üyeliği ile ExxenSpor maçlarını izleyebilir miyim? Artık Avrupa da bulunan tüm maçlar Exxen platformunda canlı yayınlanacak. Exxen 1 TL deneme üyelik hizmeti sunuyor. Spor tutkunları, ExxenSpor takipçileri maçların deneme üyeliği ile izleyip izleyemeyeceklerini bilmek istiyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 0242 Nerenin Alan Kodu


exxen 7 gün ücretsiz izleme almak için yapılması gerekenler

Exxen deneme üyelik işlemi ile Şampiyonlar Ligi’ni izleyebilir miyim? Exxen deneme aboneliği ile ExxenSpor (Avrupa) maçlarını izleyebilir miyim? Artık Maçalr Exxen platformunda canlı yayınlanacak. Exxen 1 TL deneme üyelik hizmeti sunuyor. Spor tutkunları, ExxenSpor maçlarını deneme aboneliği ile izleyip izleyemeyeceklerini bilmek istiyor. Acun Ilıcalı’nın bir girişimi ve projesi olan Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başladı. Netflix benzeri bir yapıya sahip olan Exxen, abonelerine dizi, film ve eğlenceyi düşük bir aylık ücretle sunuyor. Son dönemde abone sayısını artıran Exxen, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Kupası ve La Liga’nın da haklarını elinde bulunduruyor. ExxenSpor ayrıca ülkemizi Avrupa’da temsil eden takımların mücadelesini de yayınlıyor.

Exxen’de 7 gün ücretsiz deneme üyeliği almak için aşağıda ki adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’nin dijital platformu Exxen, Apple Store ve Google Play de Exxen yazıp aratarak mobil cihazlara indirilebiliyor. Exxen uygulamalarını bir bilgisayardan görüntülerken, izlemek için bir HDMI kablosu aracılığıyla bir TV’ye bağlanabilirsiniz. Exxen’e üye olmak için www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek bilgisayarınızdan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfaya “isim, e-posta” bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Exxen’e yeni abonelikler için ücretsiz bir deneme mevcuttur.

Exxen üyelik iptal etme

Exxen üyelik iptal etme işlemlerinizin için aşağıda ki adımları gerçekleştirebiliriz. Son Zamanlarda Exxen ücretsiz üyelik işlemleri çoğalmaya Başlanınca kullanıcılar Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorusunu araştırmaya başladı.

1– Öncelikle www.exxen.com/tr adresini açın ve hesabınıza giriş yapın.

2– Adınızın ve profil fotoğrafınızın olduğu sağ üst kısma tıklayın ve “Profilim” bölümüne geçin.

3– Bu ekranın sağ alt kısmında kişisel bilgilerinizin yer aldığı “Profilimi Sil” linkine tıklayınız.

4– Hesap silme talebinizi onaylamak için şifrenizi girdikten sonra, “Profilinizi sildiğinizde o profile ait tüm listeler ve görüntüleme geçmişi silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinizden emin misiniz?” uyarısı çıkacaktır.

5– Evet’e tıkladıktan sonra Exxen üyeliğinizi iptal edebileceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Exxen 7 Gün Ücretsiz Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İmaret Ne Demek


Bu içeriğe oy verin!