Exxen Bedava Hesap- Ücretsiz Kullanma Nasıl Yapılır?

Exxen Bedava Hesap
Exxen Bedava Hesap

Exxen Bedava Hesap Nasıl Elde Edilir? Exxen TV nedir ve nasıl izlenir? Exxen TV’ye ne olacak? Exxen’in maliyeti nedir? Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Exxen TV, Netflix, BluTV ve Puhu TV gibi dijital platformlara dönüşecek. Şovlar, filmler, animasyonlar, talk showlar ve daha fazlası bu dijital platformda görünecek. Peki Exxen nedir, nasıl izlenir ve Exxen TV’de neler beklenir? Exxen TV’de yayınlanacak 15 dizi belirlendi. Lansman günlerini sayan yeni dijital platform 1 Ocak 2021’de yayına girdi. Ücretli üyelik sistemlerinin bulunduğu platformlarda farklı paketler olacaktır. Bu paketleri ödemek istemeyen insanlar bu alanda ücretsiz hesap yada farklı alternatifler arayabilecektir.

EXXEN nedir ve bedava nasıl izlenir?

Yeni bir dijital platform olarak Exxen, ücretli üyelik sistemine sahip bir web sitesi olacak. İzleyiciler üyelik kazanarak platformdaki programları ve içeriklerini “exxen.com” üzerinden takip edebilecekler.

EXXEN TV’nin maliyeti nedir?

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Ilıcalı, Exxen’in aylık fiyatının 9,90 lira olduğunu açıkladı. Ücretsiz exxen kullanma nasıl yapılır?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Spotify 3 ay ücretsiz


exxen ücretsiz kullanma

Exxen üyesi olmak için Exxen üyelik ücreti ne kadar? Exxen üyelik fiyatları, Exxen üyelik ücretleri ve benzeri detaylar zamanla netlik kazanmaktadır. Exxen haberlerinin detaylarını web sitemizden okuyabilirsiniz. İzlemek istediğiniz içerik Exxen platformunda ise 7 günlük ücretsiz deneme paketi alabilirsiniz. O halde Exxen üyesi olmak için aylık ücretinizi kaydedin, ücretsiz bir Exxen üyesine ne dersiniz? Exxen üyeliği nasıl iptal edilir? Exxon nasıl iptal edilir? Soruların cevaplarını takip edebilirsiniz.

Exxen Bedava Hesap
Exxen Bedava Hesap

Exxen üyeliği nasıl olacak, Acun Ilıcalı’nın yeni yayın platformu gündemden düşmeyecek mi? “Exxel üyesi olun” deyin, Exxen’in maliyeti ne kadar olacak? Exxen nasıl izlenir gibi sıkça sorulan sorular. Şimdiye kadar Exxen’de yer alacak bazı yapımlar açıklandı. Exxen’de ne kadar para kazanılacağı bilinmiyor, ünlü programcıların belgeseli ve dizisi burada yer alacak.

  • Exxen üyeliğinizi iptal edebilir ve üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Sizinkini bitirmek için Exxen aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?
  • Exxen abonelikten çıkma adımlarını izleyin. Sağ üst köşedeki adınızı ve profil fotoğrafınızı tıklayın, ardından Hesaplar ve Ayarlar’a geçin. “Abonelik Bilgilerim” bölümündeki abonelik durumunuzun sağındaki “Aboneliğimi İptal Et” bağlantısına gidin.

Exxen Bedava Hesap

Hesapların isimlerini veya şifrelerini değiştirmemeniz önerilir. Toplu bir şekilde herkesin kullanımına sunmak isteriz. İşte Aradığınız Exxen Bedava Hesap bilgileri aşağıda ki gibidir;

Ücretsiz Exxen HesaplarıŞifreler
[email protected]1234ntaswo
[email protected]1234ntaswo
[email protected]1234NumIzlemek
exxenÜstü[email protected]1234TaleBorg
[email protected]DiziCharmsIzlemek
[email protected]ComdgComedy
[email protected]CrazyIz
[email protected]Comakerlemek
[email protected]DinarDiziDiziFilm
[email protected]DiziPeatear
[email protected]DiziJimMovie
[email protected]MovieIzlemekIzlemek

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Exxen Bedava Hesap sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; exxen canlı maç izle