Exxen Nedir? Exxen Üye Sayısı ve Diğer Detaylar

Exxen

Exxen üye sayısı internette çok merak edilen bir konu oldu. Ayrıca exxen hakkında diğer detaylı veriler makalemizde!

Exxen online içerik platformu, Acun Medya‘nın bünyesinde geliştirilmiştir. Sahibi Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 de kurulmuştur. Yayın hayatına Ocak 2021 de başlayan ücretli bir dijital içerik platformu olarak çıkmıştır.

Exxen Nedir? Exxen De Neler Var?

Exxen en basit tanımı ile bir dijital içerik platformudur. Sahibi yakından tanıdığımız aynı zamanda TV 8 kanalınında sahibi olan Acun Ilıcalı’dır. Exxen’i 1 Ocak 2021 tarihinde yayına almıştır.

Netflix, Amazon Prime ve BluTV gibi diğer dijital içerik platformlarına rakip olarak çıkmıştır. Fakat dünyada en çok kullanıcısı olan Netflix’in kendi rakiplerine olan izlenme oranı oldukça yüksektir.

Exxen De Neler Var? En Çok İzlenen Dizi ve Programları Nelerdir?

Dijital içerik platformu exxen de bir çok dizi, eğlence show, stand up, çizgi film ve diğer içerikler bulunmaktadır. Fakat sitenin en çok tutulan Exxen programları şöyle;

  • Konuşanlar (Hasan Can Kaya ‘nın sunduğu ve kendi kurgusu ile oluşturduğu bir programdır)
  • Leyla ile Mecnun
  • TolgShow Filtresiz
  • Sizi Dinliyorum
  • Aşk Kumardır
  • Kral Şakir Cumburlop
  • Sadece Arkadaşız
  • Gibi

Exxen Üye Sayısı, Exxen Abone Sayısı

Konuşanlar programı sayesinde büyük bir izlenme ve abone sayısına erişmeyi başaran Exxen‘in, similarweb verilerine göre aylık ziyaretçi sayısı 5,3 milyon kişi ve ülke sıralaması ise 248 olarak dikkat çekiyor.

Exxen üye sayısı 1 milyon kişiden fazla olduğu tahmin ediliyor. Exxen abone sayısı verilerine ulaşamadık ama aylık ziyaretçi sayısı ve bazı veriler göz önüne alınarak bu sayının 1 milyondan fazla olduğu sanılıyor.

Exxen üye sayısı
Exxen SimilarWeb Verileri

Exxen abone sayısı verilerinin yanında sitenin dünya sıralaması da dikkat çekiyor. Exxen sitesi dünyada 10.641 inci sırada yer alıyor. Ülkemizde kendi kategorisinde ise 9.sıradadır.

Bu içeriğe oy verin!