Faceapp Pro APK (indir) Son Sürüm Bilgileri

FaceApp Pro APK FaceApp Pro APK FaceApp Pro APK FaceApp Pro APK face app pro apk son sürüm face app pro apk son sürüm

FaceApp Pro APK (MOD Unlocked) son zamanların en popüler yüz düzenleme uygulamasıdır. Genç yüzünüzün anında yaşlı bir adama dönüşmesine yardımcı olabilir. Sosyal ağları çok kullanırsanız ünlü oyuncuların yüzlerinde bir sürü kırışık olan fotoğraflarını görmek zor değil. Arkadaşlarınız da komik başlıklar içeren benzer tuhaf fotoğraflar yayınladılar. Gelecekten değiller, sadece FaceApp ile özçekimler düzenliyorlar.

Çinli bir şirket tarafından Şubat 2017’de piyasaya sürülen uygulama. Çok sayıda kullanıcıyla kısa sürede dünyanın en iyi fotoğraf uygulaması haline geldi. Ancak uzun bir aradan sonra piyasada pek öne çıkmadı ve bu yılın ortalarında FaceApp gücünü geri kazandı. Uygulama, yalnızca birkaç basit adımda cinsiyeti ve yaşı kolayca değiştirm


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnat Box iOS


face app pro apk son sürüm

Yapay zeka (AI) her gün çok hızlı bir oranda büyüyor. Temel olarak yapay zeka, insanlar gibi düşünmeye ve davranışlarını taklit etmeye programlanmış makinelerde insan zekasını simüle etmek anlamına gelir. Bugün birçok android ve iOS uygulaması bile Cortana, Google Allo, Hound, Elsa vb. gibi yapay zeka teknolojilerini kullanıyor. Ek olarak, çok sayıda kurgu uygulaması, kurgu ve tasarım görevlerini çok kolay hale getirmek için yapay zeka teknolojisi sunmaya başladı. Bugün bu yazımızda yapay zeka teknolojisinden en iyi şekilde yararlanan bir görüntü düzenleme uygulamasından bahsedeceğiz. FaceApp, cinsiyetinizi, yaşınızı, saç renginizi ve sakal stilinizi değiştirerek yüz şeklinizi değiştiren bir yapay zeka teknolojisi uygulamasıdır. Gülümsemenizi, şişmanlamanızı, zayıflamanızı ve devasa işlevleri deneyimlemenizi sağlayabilir.

faceapp pro apk

FaceApp harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır; Facebook, Instagram, Twitter vb. sosyal ağları kullanıyorsanız en iyi seçiminizdir. Çoğu insan gülümsemelerini, şişmanlıklarını, saç stillerini, sakal stillerini, saç rengini ve daha fazlasını ayarlayarak. Etkileyici profil resimleri oluşturmak için bu uygulamayı kullanır. Bununla birlikte, birçok erkek eğlenmek, oynamak ve arkadaşlarının komik resimleriyle eğlenmek için cinsiyet değiştirme ve yaş artırıcı araçlar kullanır. Temel olarak FaceApp, Google Play Store’daki tek AI resim düzenleyicisidir ve filtreler. Çzelleştirme araçları, renk değişiklikleri ve otomatik düzenleme araçları konusunda mükemmeldir. Yaşlanınca nasıl biri olacağınızı hiç merak ettiniz mi? Android için FaceApp PRO Mod APK’yı şimdi indirin. Kendinizi daha yaşlı veya daha genç görünün veya cinsiyetinizi veya tarzınızı değiştirin.

Tonlarca inanılmaz görünüme sahip yüz değiştirici uygulaması.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. FaceApp Pro APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Nulls Brawl 36.218 APK