Fall Guys Bedava İndir (APK) Son Sürüm İndirme Bağlantısı

Fall Guys Bedava İndir! Yeni Fall Guys Free For All güncellemesini tüm sistemlere nasıl indirebilirim? Fall Guys bugün yepyeni bir Free For All güncellemesi yayınladı; bu, istediğiniz herhangi bir formatta oynayabileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Fall Guys bugün ilk kez Nintendo Switch ve Xbox’a geliyor. Bu arada oyunun yeni bir versiyonu Epic Games Store üzerinden PlayStation 5 ve PC için çıkacak. Bu güncelleme, diğer sistemleri kullanan arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için çapraz oyun özelliğini ekleyecektir ve oynamak da ücretsizdir.

Pandemi sırasında en popüler oyunlardan biri haline geldiği 2020 yazında piyasaya sürülmesinden bu yana oyunun en büyük sarsıntısı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney Plus Bedava APK


Fall Guys Bedava İndir; Nasıl İndirilir?

Fall Guys Ücretsiz İndir
Fall Guys Ücretsiz İndir

Nintendo Switch için indir

Nintendo Switch’inizde herhangi bir yerde oynamak için Fall Guys’ı Nintendo eShop’tan indirebilirsiniz. Bunu, buradaki Nintendo eShop web sitesi veya konsollardaki Nintendo eShop aracılığıyla yapabilirsiniz. Arama çubuğunda Fall Guys’ı arayın ve sepetinize ekleyin. Ardından ücretsiz olarak satın alabilirsiniz ve indirmeye başlayacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram gizlilik hesap görme APK


Xbox için indir

Xbox konsolunda Fall Guys oynamak istiyorsanız, fiziksel bir kopyası olmadığı için Microsoft Store’dan indirmeniz gerekiyor. Neyse ki kolay; Fall Guys’ı sizin için uygun olduğunda Microsoft Store web sitesinden veya konsolunuzdaki Microsoft Store aracılığıyla indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz olarak satın almak ve indirmeye başlamak.

PlayStation 5 Fall Guys Bedava İndir

Fall Guys’ı indirmek PlayStation 5 kullanıcıları için aynı derecede kolaydır. Fall Guys’ın yeni sürümünü edinmek istiyorsanız PlayStation Store’a gitmeniz gerekiyor. Bunu PlayStation Store web sitesi veya konsolunuzdaki PlayStation Store aracılığıyla yapabilirsiniz. Fall Guys’ı arayın ve gitmeye hazırsınız. İndirdikten sonra, yeni Fall Guys Free For All’ı ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Tıpkı iki yıl önce PlayStation’da ilk piyasaya sürüldüğü zamanki gibi.

Pc nasıl indirilir

Bilgisayar oyunlarını seviyorsanız, yeni Fall Guys’ı ücretsiz oynayabileceksiniz. Epic Games Store’dan indirebilirsiniz. Free For All’ın yayınlanmasından önce Steam’de Fall Guys’a zaten sahipseniz, yine de buradan erişebilirsiniz. Ancak, ilk kez satın alıyorsanız, artık Steam’de indirilemediği için Epic Games Store’a gitmeniz gerekecek (çünkü Epic, geliştirici Mediatonic’i satın aldı). Bu yeni güncelleme, yeni görünümler, yeni turlar, yeni sezon geçişleri ve bir ton kaos içerecek. Bekleyiş şimdi uzun değil.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fall Guys Bedava İndir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sims 4 Werewolves Ücretsiz indir


Bu içeriğe oy verin!