Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir? Oyun Kaç Gb? [Rehberi]

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri
Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir? Fallout 4, Hakkında Her şeyi Sizlere aktaracağız. Fallout 4 Kaç Gb Ram İstiyor? Bethesda Softworks tarafından geliştirilen. Bethesda Game Studios tarafından 10 Kasım 2015’te piyasaya sürülen bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur.

Yazımızın devamında sizler için. Herkes Fallout 4’ün sistem gereksinimlerine bir göz atabilir.

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?
Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arma 3 Contact Sistem Gereksinimleri


Bilgisayarınızın bu süper oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağından şüphe ediyorsanız, pastadan payınız var demektir. Radyasyon 4, mevcut şartlara göre sistem gereksinimleri, sistem gereksinimleri aşağıda anlatıldığı gibi nispeten yüksektir. İşte Fallout 4 Kaç Gb Sorunuza yanıtlar alacağınız liste:

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

 • CPU: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
 • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • FREE DISK SPACE: 30 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 3 GB (4 GB AMD)

Bilgisayarınızda Fallout 4 oynamak istiyor ancak Fallout 4’ün sistem gereksinimlerini bilmiyor musunuz? Doğru yere geldiniz! Bu makale, bir PC’deki Fallout 4 sistem gereksinimlerinin ayrıntılı bilgilerini gösterir.

Not: Yüklemek için İnternet erişimi ve ücretsiz Steam hesabı gerekir.

Fallout 4 Minimum Sistem Gereksinimi:

 • CPU: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
 • VIDEO CARD: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • FREE DISK SPACE: 30 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB
Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?
Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dying Light Sistem Gereksinimleri


Fallout 4 Kaç Gb

Fallout 4 ne kadar depolama alanı gerektirir? Fallout 4’ün kapladığı depolama alanı herkes için uygun olabilir. Fallout 4 Kaç Gb Ram İstiyor? oyunu yüklemek için gereken depolama alanı 30 GB gerektirir. Fallout 4 kaç GB RAM’e ihtiyaç duyar? Fallout 4, boş bellek yuvalarınız için yeni bellek satın almanızı gerektirebilir. Oyunu düzgün oynamak için 8 GB RAM’e sahip olmanız gerekir.

Fallout 4 hangi platformlarda oynanabilir? Fallout 4 oynamak istiyorsanız aşağıdaki platformlardan birine sahip olmanız gerekiyor. Bu, Fallout 4 oyununun platformudur; Oyun konsolu 4 Xbox Bir Microsoft Windows platformlarda oynanır.

Bilgisayar sistem gereksinimleri kontrol etme:

Artık Fallout 4 oynamak için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini anladığınıza göre, bilgisayarınızdaki sistem özelliklerini de anlamalısınız. Aşağıdaki adımları izleyerek sistem bilgilerini kontrol edebilirsiniz:

1)Çalıştır kutusunu çağırmak için Windows logo tuşuna ve R’ye aynı anda basın .

2) dxdiag yazın ve Tamam’a tıklayın .

3) DirectX Diagnostic Tool’da Sistem sekmesi altında, OS ve sistem tipini , İşlemciyi , Belleği ve DirectX sürümünü kontrol edebilirsiniz.

4) Ekran sekmesine tıklayın, grafik kartı bilgilerini göreceksiniz .

Grafik kartınız oyunda hayati bir rol oynar ve grafik kartı sürücüsünün en son sürümü size en iyi performansı sağlayabilir. Bu yüzden ekran kartı sürücülerinizi güncel tutmalısınız.

Aynı zamanda, grafik kartı sürücünüzü güncellemek, bilgisayarınızın ve oyunlarınızın çökme gibi çeşitli sorunlara neden olmasını engelleyebilir. Grafik kartı sürücüsünü güncellemenin iki yolu vardır: manuel ve otomatik.

Manuel sürücü güncellemesi-Grafik kartınız için en son sürücüyü bulmak için üreticinin web sitesini ziyaret edebilir, ardından bilgisayarınıza indirip yükleyebilirsiniz. Bu zaman ve bilgisayar becerileri gerektirir.

Otomatik sürücü güncellemesi – Zamanınız veya sabrınız yoksa, otomatik olarak güncellemek için Driver Easy’yi kullanabilirsiniz. Driver Easy, sisteminizi otomatik olarak tanımlayacak ve bunun için doğru sürücüyü bulacaktır.

Bilgisayarınızın tam olarak hangi sistemi çalıştırdığını bilmenize, yanlış sürücüyü indirme. Yükleme riskine girmenize ve yükleme işlemi sırasında hata yapma konusunda endişelenmenize gerek yok. Sürücünüzü otomatik olarak güncellemek için Driver Easy’nin ücretsiz sürümünü veya profesyonel sürümünü kullanabilirsiniz. Ancak Pro sürümünü kullanmak için yalnızca 2 tıklama (tam destek ve 30 günlük para iade garantisi alacaksınız)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fallout 4 Sistem Gereksinimleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Forza Horizon 5 Sistem gereksinimleri