FIFA 22 En iyi 5 kaleci (GK)

FIFA 22 En iyi 5 kaleci
FIFA 22 En iyi 5 kaleci

FIFA 22 En iyi 5 kaleci bilgileri sızdırıldı. FIFA 22 reytingleri burada favori oyuncularının Puanlarını merak ediyor. FIFA 22 En iyi GK bilgilerini kontrol etmekle meşgul olmayacaksınız. Bu sene ilk 22’de kaleciler var ve reytingler oldukça yüksek. Ratings Collective ve EA Sports, FIFA 22’deki oyuncuların reytinglerini açıkladı. İlki, oyuncuları 30’dan fazla farklı beceriye göre puanlayan Yetenek İzleme Ağı. Şu anda EA, yaklaşmakta olan oyun için en iyi 22 oyuncuyu resmen açıkladı.

Yakın zamanda açıklanan bu liste, sırasıyla 91, 90 ve 89 Puan derecesine sahip yedi kaleciyi içeriyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 En iyi 5 stoper (CBs Defans)


FIFA 22 En iyi 5 kaleci: En yüksek puanlı GK Listesi

5) Alisson (Liverpool) – 89

FIFA 22 En iyi 5 kaleci
FIFA 22 En iyi 5 kaleci

Allison’ın Puanıgeçen yıla göre 1 puan gerileyerek onu en iyi 5. kaleci yaptı. Edson’ın FIFA skoru geçen yıla göre 1 puan arttı ve Courtois’in sabit skoru birçok taraftarı şaşırttı.

4) Gianluigi Donnarumma (PSG) – 89

FIFA 22 En iyi kaleci
FIFA 22 En iyi kaleci

Bir önceki oyunda 85 Puan’dan başlayarak, Donnarumma bu yıl önemli ölçüde iyileştirildi. 22 yaşındaki oyuncunun 89 puanı, onu Allison, Thibault Courtois ve Edson ile berabere kalan en iyi üçüncü kaleci yapıyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Oyunu Rehberi: Pas Ve Orta İçin Şans Yaratma Taktikleri


3) Marc-André ter Stegen (Barselona) – 90

FIFA 22 En iyi GK
FIFA 22 En iyi GK

90 Puan ile Marc-André ter Stegen, Manuel Neuer ile aynı puana sahip. Çoğu taraftar diğerlerini tahmin etse de, Barcelona’nın ve FIFA 22 En iyi GK oyuncusu geçen sezonki reytingini korudu.

2) Manuel Neuer (Bayern Münih) – 90

90 Puan ile Manuel Neuer, Harry Kane, N’Golo Kanter ve Mark-Andre Ter Stegen ile dördüncü oldu. Bu sezon reytingini 1 puan artırarak milli takım arkadaşı Ter Stegen ile en iyi ikinci kaleci oldu.

1) Jan Oblak (Atletico Madrid) – 91

FIFA 22 En iyi Kaleci 1 numarada bulunan Jan Oblak olacaktır.

Jan Oblak, FIFA 22’deki en iyi kaleci. 91 reytingi onu Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe, Neymar ve Kevin De Bruyne’den sonra en iyi üçüncü oyuncu yapıyor. Son oyundan bu yana Oblak’ın Puanı değişmedi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. FIFA 22 En iyi 5 kaleci sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Nasıl Oynanır, Oynanış Rehberi [Tanıtım Fragmanı]