FIFA 22 Özellikleri Profesyonel Kulüpler Kariyer Modu [Bir Kulüp Oluştur]

FIFA 22 Özellikleri
FIFA 22 Özellikleri

FIFA 22 Özellikleri: : profesyonel kulüpler, kariyer modu, kulüp oluşturma, FUT kahramanları vb. FIFA 22 sonunda yeni HyperMotion teknolojisini gösteren resmi fragmanı aldı. Resmi web sitesi de oyuna eklenecek yeni özelliklerin listesini güncelledi.

FIFA 22 Özellikleri
FIFA 22 Özellikleri

Ayrıca şu Haberimizi de okuyunuz: FIFA 22 Nasıl olacak


Hayranlar bir süredir fragman bekliyor ve EA az önce çok az oynanış gösteren kısa bir fragman yayınladı. FIFA 22 kapak yıldızı Kylian Mbappe ve FIFA elçileri Heung-Min Son, Phil Foden, David Alaba, Trent Alexander-Arnold ve Christian Pulisic. Kısa video, yeni HyperMotion teknolojisinin gelişmiş bir AI öğrenme mekanizması olduğu fikrini aktarmaya çalıştığı için tüm oyuncuların hareket yakalama takımları giydiği görülebilir.

Ne yazık ki PC oyuncuları bu yeni teknolojiyi deneyimlemekten dışlanmış görünüyor ve konsol oyuncuları her zaman olduğu gibi tek ilgi odağı gibi görünüyor. İşte FIFA 22 Profesyonel Kulüpler ve daha fazlası:

FIFA 22 Özellikleri

Ortaya çıkan tüm yeni özellikler:

Fragman sadece yeni HyperMotion teknolojisini vurgulamaya odaklanmış görünüyor ve diğer yönler hakkında fazla bilgi yok. EA, bu yeni özelliği kendi sözleriyle açıkladı:

“HyperMotion’ın desteğiyle FIFA 22, yeni nesil oyun konsolları ve Stadia için en gerçekçi, akıcı ve hızlı tepki veren futbol deneyimini sağlamak için gelişmiş 11’e 11 oyun yakalama ve tescilli makine öğrenimi teknolojisini bir araya getiriyor ve böylece dünya oyununun orijinal duyguları olan Passion’ı serbest bırakıyor. ve fiziksel uygunluk.”

-EA Haber Odası Tüm bunlar, FIFA 22’nin yapımında gerçekçiliğe büyük önem verildiğini ve oyuncuların bu yeni teknoloji sayesinde her zamankinden daha gerçekçi bir oynanış bekleyebileceğini gösteriyor. FIFA 22 Özellikleri: Oyun, önceki yinelemelerden daha gelişmiş AI oluşturmak için makine öğrenme algoritmalarını kullanır. EA ayrıca iyileştirilmiş top fiziği, geliştirilmiş kaleci AI, yeni hücum taktikleri ve Explosive Sprint adlı yeni bir oyun mekaniği ekledi.

FIFA 22 Kariyer Modu

FIFA 22’nin kariyer modu muazzam değişiklikler geçiriyor.Oyuncular artık rüya kulüplerini kurabilir ve onları zafere götürebilir. FIFA 22 Kariyer Modu Oyuncu Kariyeri de geliştirildi ve daha fazla daldırma getirmesi bekleniyor. Create-A-Club, kariyer modeline inananlar için kesinlikle bir keşif olacak.

FIFA 22 Profesyonel Kulüpler

Henüz fazla bir şey ortaya çıkmasa da hayranların heyecanı doruğa ulaştı. FUT 22, FUT Heroes aracılığıyla oyuncuların Diego Milito ve Mario Gomez gibi en unutulmaz futbolculardan bazılarına meydan okuyabileceği yeni bir özellik kazandı.

Her FUT kahramanının, kahramanlık anlarıyla ilişkili kendi ittifakına özel kimyasal reaksiyonu vardır. Standart “ülke” bağlantısına ek olarak, bu aynı bağlantıdaki herhangi bir oyuncuya yeşil bir kulüp bağlantısı da ekleyecektir. FIFA 22 Profesyonel Kulüpler, oyuncuların Sanal Pro’larının ilerlemesini daha iyi kontrol edebilecekleri yeni özelleştirme seçenekleri ve yeni bir oyuncu büyüme sistemi alıyor.

FIFA 22 Özellikleri
FIFA 22 Özellikleri

FIFA 22 Oynanışı Sızıntıları Nelerdir? FIFA 22 Bir Kulüp Oluştur

FIFA 22 Beta testini geçtiği bildirilen KingLangpard, bu oyunların bir sonraki sürümde oldukça etkili olacağına inanıyor. Yuan’a gelince, “Şimdiye kadar geçiş ve yön unsurları çok güçlü görünüyor.

  • ” FUT Hafta Sonu Ligi’nin yeni formatı KingLangpard daha önce FIFA 22’nin FUT Hafta Sonu Ligi formatını değiştirdiğini duyurmuştu.

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyabilirsiniz: FIFA 22 Kariyer Modu


FIFA 22 Oynanışı Sızıntıları: FIFA 22 Bir Kulüp Oluştur: iddia etti “Her hafta hafta sonu lig elemelerine ihtiyacımız var. 5 maç oynamak için ilerlemek için üç veya daha fazla maç kazanmanız gerekiyor.

Haftada sadece 3 kez gol atabilir.” Bu sürekli değişen format, FIFA müdavimlerine tanıdık geliyor çünkü oyunun ilk sürümleri, küçük bir turnuvaya benzer bir eleme süreci gerektiriyordu. Ancak, 30’un altındaki bir dizi oyuna geçmek oyuncular için yeni olacak.

FIFA 22 Taktikleri Nelerdir? ve FUT şampiyon ödül sistemi

FIFA 22 Özellikleri Lampard’a göre, “Ödül belirli bir oyuncu için olacak, şimdi seviye ne kadar yüksekse, o kadar iyi oyuncu versiyonu alacaksınız!” Taraftarlar, sızdırılan bu bilginin resmi versiyonda doğru olduğu kanıtlanırsa, FUT Champs’taki sıralamayı iyileştirmek için FIFA 22’den daha iyi bir zaman olmadığına inanıyor. FIFA 22 ikonu sızdırıldı FIFA 22 ICONS kadrosundaki dokuz yeni oyuncu sızdırılmış olabilir. onlar:

  • Gabriel BatistutaIker
  • Casillas
  • Cha Bum-Kun
  • Diego Forlan
  • Lucio
  • Park Ji Sung
  • Wesley Sneidjer
  • Jaap Stam
  • Robin Van Persie

FIFA 22 Taktikleri içeriğine geldiğimiz de şunları da belirtmek isteriz ki. Ancak bu tamamen bir spekülasyon ve EA Sports, FIFA 22’deki değişiklikler ve eklemeler hakkında henüz herhangi bir ayrıntı vermedi.

FIFA 22 Nasıl olacak
FIFA 22 Nasıl olacak

FIFA 2022 Hakkında

FIFA 22 Nasıl olacak? Mayıs ayındaki konferans görüşmesinde, EA CEO’su Andrew Wilson (Andrew Wilson), FIFA 22 de dahil olmak üzere tüm spor oyunlarında “büyük bir yenilik yılı” başlatma sözü verdi. Daha fazlası haber raporumuzda.

Yeni nesil geçiş, FIFA 21’e yeni daha geniş kamera açıları ve büyük ölçekli oyunların atmosferini güçlendirebilen stadyuma özel girişler gibi olağanüstü estetik iyileştirmeler getiriyor. Ancak PS5 ve Xbox Series X’in ikinci yılında oynanabilirlik en önemlisi olmalı. Ayrıntılar Haziran ayına kadar düşmeyebilir.

FIFA 22 Bir Kulüp Oluştur sorularınıza net olarak cevap veremiyor olabilir. Ancak oyun AI’nin kesinlikle öncelik listesinde önemli bir konuma sahip olacak. Hız ve güce aşırı vurgu nedeniyle, Bernardo Silva ve Thomas Muller gibi spordaki en zeki oyunculardan bazıları mevcut algoritma tarafından ilgisiz hale getirildi.

Oyun hızını yavaşlatmak ve sürekli baskının etkinliğini azaltmak için bu karmaşık bağlantılara sahip oyuncuların topa daha fazla zaman harcamasına ve daha gerçekçi “spor” yapmasına olanak tanıyacaklar gibi duruyor. Ancak aynı zamanda şansları ve hedefleri de azaltır ve böyle olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. FIFA 22 Özellikleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: VALORANT Phantom skinleri