Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak ve Fiyatı Ne Olacak?

Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak? FIFA 23 Çıkış Tarihi: FINAL EA Sports FIFA girişini oynayabileceğiniz zaman geldi. FIFA 23 çıkış tarihi, kapalı beta programı ve en son kapak yıldızı ile birlikte planlanandan önce sızdırılabilir gibi görünüyor. FIFA hayranları Eylül sonunda ara vermek isteyebilir. En son söylentiler doğruysa, EA Sports’un FIFA ile ortaklığının sona erdiğini gösteren FIFA 23. 30 Eylül’de PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için çıkacak. O kadar uzun süre bekleyemezseniz. Yeni bir rapor ayrıca EA Sports’un bazı hayranlara yaklaşan kapalı betanın bir parçası olarak oyuna erken erişim sağlayacağını öne sürüyor.

FIFA 23 çıkış tarihi sızdırıldı. FIFA 23’ün çıkış tarihinin sızdırıldığı iddia edildi. FIFA 23 sızıntıları, oyunun resmi olarak 30 Eylül’de başlayacağını gösteriyor. Oyun ayrıca 27 Eylül’de Erken Erişim’de olacak. Sızıntı, 500.000’den fazla takipçisi olan popüler bir FIFA gurusu Twitter kullanıcısı olan FUT Sheriff’den geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; The Boys 4. Sezon Ne Zaman


Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak

En son tweet’e göre, kapalı beta, oyunun ön sipariş veren müşteriler için mevcut olabilecek 30 Eylül çıkış tarihinden önce gelebilir. Site ayrıca Paris Saint-Germain forvet oyuncusu Mbappe’nin kapakta tekrar yer alacağını iddia ediyor. Onaylanmamış olmasına rağmen, EA’nın kapalı beta programı muhtemelen FIFA 23 için geleneksel bir demo olmayacağı anlamına geliyor. Bu, şirketin son yıllarda kaçındığı bir şey.

Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak
Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak

Fifa 23 Fiyatı

Electronic Arts’ın önümüzdeki haftalarda FIFA 23 hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor. Bu nedenle kapalı beta ve nasıl katılacağınızla ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

FIFA 23’ün 27 Eylül ve 30 Eylül’de piyasaya sürüleceğini ortaya çıkaran sızıntılarla birlikte geldik. Oyuncuların ultra popüler futbol oyununun bir sonraki bölümünün keyfini çıkarmak için sadece üç ayı var. FUTTIES, oyuncuların bir sonraki oyuna geçmelerine ve onları meşgul etmelerine yardımcı olacak. EA ve FIFA, 25 yılı aşkın bir süredir devam eden bir ortaklığı sona erdirdiği için. FIFA 23, FIFA serisinin son bölümü de olabilir. FIFA 23’ün Eylül ayında gelmesiyle, FIFA’nın bunun ötesinde devam edip etmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fifa 23 Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; James Webb Uzay Teleskobu Ne Zaman Fırlatılacak


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.