Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak (Çıkış Tarihi)

FIFA 23 FUT Web ve Mobil Uygulama Çıkış Tarihleri ​​Açıklandı.

Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkıyor? FIFA 23 hakkında çok konuşuldu ve piyasaya sürülmeden önce bilmeniz gereken en son haberleri ve bilgileri aldık. Futbol oyunu serisi onlarca yıldır büyük bir başarı elde etti; ancak şimdi bu, EA’nın FIFA ile kârlı marka anlaşmasını kısa bir süre önce sonlandırmasından bu yana son. “FIFA” olacak gibi görünüyor. Şimdi yeni marka “EA Sports FC” altında yeni bir futbol oyunu çağına girmeyi dört gözle bekliyorlar. Ancak FIFA serisinin son oyunu olarak FIFA 23’e sahip olacağız. Oyun topluluğu şu anda FIFA 22’nin keyfini çıkarıyor, ancak her zaman olduğu gibi oyuncular bir sonraki sürümü arıyor. FIFA 23’ü merak edenler için çok fazla soru var ve eskisinden çok daha fazlası olacak, adında bir konu.

Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak
Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak

FIFA 23 Çıkış Tarihi ​​12 Eylül 2022 Çıkış tarihi Açıklandı mı? Takımınızdaki oyuncular arasında değişen “kimya” sistemi ve sahadaki olağan oyun değişiklikleri ile. Bu yılın popüler oyun modlarına göz atmak için iyi bir neden var. FIFA 23 web ve mobil uygulamaları, takımınızı yönetmenin, arkadaşlarınıza hava atmanın ve konsolunuzdan uzaktayken SBC’yi tamamlamanın harika bir yoludur.

Bu nedenle, bazıları FIFA 23’ün FUT yardımcı uygulamasının çıkış tarihinin ne olduğunu merak edebilir. FIFA 23 web uygulaması çıkış tarihi çok yakında bizlerle olabileceğini gösteriyor. Oyuncular Fifa Mobile 2023 Ne Zaman çıkacağı hakkında konuşmaya başladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Tozkoparan iskender 3. sezon Ne Zaman


Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak

FIFA 23 Web Uygulaması Çıkış Tarihi Geri Sayımı!

Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak
Fifa Mobile 23 Ne Zaman Çıkacak

30 Eylül’de piyasaya sürülen FIFA 23 ile FUT 23 web uygulamasının bir hafta önce 21 Eylül’de yayına girmesini bekleyebilirsiniz. FIFA 22 uygulamasının yayın planına göre, web uygulaması 21 Eylül 2022 Perşembe günü başlayacak. Herhangi bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir olacak. Geçen yıl, web uygulaması oyunun resmi çıkış tarihinden sekiz gün önce yayınlandı. Dolayısıyla tahminlerimiz, önceki yılların yayın programlarıyla uyumlu olan buna dayanmaktadır. FIFAUTEAM, uygulamanın 21 Eylül’de yayınlanacağını iddia ettiği için tahminimiz doğru görünüyor. İOS ve Android cihazlardan indirilebilen mobil uygulamaya gelince. 23 Eylül 2022 Cuma günü App Store ve Google Play Store’da yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. Bu, yine geçen yıl piyasaya sürülen web ve mobil tamamlayıcı uygulamalara dayalı olarak tahmin edilmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fifa Mobile 23 Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman