Fifa Mobile Yeni Etkinlik, Nedir? Etkinlik Defteri

Fifa Mobile Yeni Etkinlik
Fifa Mobile Yeni Etkinlik

Fifa Mobile Yeni Etkinlik, Nedir? FIFA Mobile: Yeni geliştiriciler için etkinlik sonunda geliyor… FIFA Mobile, Ocak 2022’de piyasaya sürülen müthiş bir mobil oyundur Oyun, yeni sezondan bu yana daha ilginç hale geldi. Geliştiriciler oyuna başka bir etkinlik içeriği şeklinde daha heyecan verici şeyler getiriyor. . FIFA serisi, PC, Playstation ve Xbox’ın yanı sıra iOS ve Android cihazlarda büyük bir başarı elde etti.

Bu kesinlikle sektördeki en büyük futbol oyunu. Serinin geliştiğini görmek heyecan vericiydi ve en büyük oyun modlarından biri de Ultimate Team. Ultimate Team’in harika yanı, geliştiricilerin birçok yeni içerik yayınlayabilmesi. Aynı zamanda bu yeni etkinliğin FIFA Mobile’a daha fazla özel kart getirmesi gibi görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; FIFA Mobile forma nasıl alınır


Fifa Mobile Yeni Etkinlik

FIFA, bu promosyonları ve etkinlikleri gerçeğe dönüştürmek için oyundaki yeni promosyonları ve etkinlikleri taklit etmeyi seviyor. Yaklaşan yeni etkinlikleri için tam olarak bunu yapıyorlar. Yaklaşan etkinliği Twitter’da duyuran resmi FIFA Mobile hesabı, oyun topluluğuna yeni etkinlik yaklaşırken “renk geçit törenine katılmalarını” söyledi.

Fifa Mobile Yeni Etkinliği
Fifa Mobile Yeni Etkinliği

Ayrıca bize promosyonun bir anlık görüntüsünü verdiler. Hiç şüphe yok ki FIFA topluluğu bu habere sevinecek ve etkinliğe kaç yeni özel oyuncunun katılacağını görmekten heyecan duyacak. Bu etkinlik sırasında haber hedefleri, zorluklar vb. yayınlamak da mümkündür. Ne yazık ki, şu anda yaklaşan etkinliğin çıkış tarihini öğrenmeyi bekliyoruz. Ancak FIFA Mobile’ın önümüzdeki hafta daha fazla bilgi açıklayacağına şüphe yok.

FIFA Mobile, Ultimate Team’de oyunun PC ve konsol sürümlerine çok benzer bir işlevselliğe sahiptir; ancak, mobil bir oyun olduğu için bazı farklılıklar vardır ve bu etkinliğin mobil cihazlarda nasıl oynandığını görmek ilginç olacaktır.

Bu çok heyecan verici, ancak ne yazık ki henüz daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Daha fazla güncelleme için bu sayfayı veya FIFA Mobile Twitter’ı takip ettiğinizden emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fifa Mobile Yeni Etkinliği sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer FIFA Mobile Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA Mobile beta nasıl indirilir


Bu içeriğe oy verin!