Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Final Fantasy VII Evreni PC’ye Genişliyor: Yeni Oyun Steam’de Ön Siparişte!

Square Enix, “Final Fantasy VII” serisini “Final Fantasy VII Ever Crisis” adıyla genişletiyor. Oyun, başlangıçta iOS ve Android için piyasaya sürülen ücretsiz bir RPG olarak, şimdi de PC versiyonu ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Oyun, Steam üzerinden ön siparişe açık olup, henüz kesin bir çıkış tarihi duyurulmadı. Bu yeni versiyon, orijinal oyunun içeriğini, “Crisis Core: Final Fantasy VII” ve “The First Soldier” gibi yan ürünlerle birlikte sunuyor ve Sephiroth merkezli orijinal hikayeleri de içeriyor.

PC sürümü, yeni oyuncular için cazip teşvikler vaat ediyor; bunlar arasında Mavi Kristaller, nadir silahlar ve ekipman kuponları yer alıyor.

Oyunun hikayesi Midgar arc’ını kapsıyor ve “Final Fantasy VII”den önceki dönemlere ait yeni materyalleri içeriyor. En son bölüm, Cloud’un Sephiroth ile olan anılarına odaklanıyor.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre, mobil ve PC oyuncuları arasında çapraz platform çok oyunculu özellikleri bulunuyor ve bu, iş birlikçi savaşlar yapılmasına olanak tanıyor.

“Final Fantasy VII Ever Crisis,” orijinal oyuna özgü poligon tarzı karakterleri ve otomatik ile hızlandırılmış modlar içeren aktif zaman savaşları ile dikkat çekiyor.

Oyuncular, “Final Fantasy VII” serisinin çeşitli başlıklarından karakterlerle partiler oluşturabiliyor ve arkadaşlarıyla kooperatif savaşlara katılabiliyorlar. Yedi milyondan fazla indirilme ile oyunun PC’ye genişlemesi, Square Enix’in izleyici kitlesini genişletme ve sevilen bir klasik üzerinden yeni bir perspektif sunma taahhüdünün bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER