Fivem Sistem Gereksinimleri: Kaç GB (fivem roleplay)

Fivem Sistem Gereksinimleri
Fivem Sistem Gereksinimleri

Fivem Sistem Gereksinimleri Nedir? FiveM, Cfx.re tarafından desteklenen özel ayrılmış sunucularda çok oyunculu oyunlar oynamanıza izin veren Grand Theft Auto V’in bir modifikasyonudur. FiveM oynadığım için GTA:O’dan banlanacak mıyım? FiveM, oyunu ilk başlattığınızda oyun kopyanızı doğrulamak dışında Rockstar Online Services ile etkileşime girmez. Bu doğrulama, Rockstar’ın algılayamadığı oyun etkileşimlerini simüle eder. FiveM, sunucu varlıklarını indirirken bile oyun dosyalarınızı asla değiştirmez. Bu nedenle FiveM ve GTA:O arasında herhangi bir şey değiştirmenize gerek yoktur. Neden giriş bilgilerimi vermem isteniyor? Otomatik doğrulamamız başarısız olduğunda, gerçekten GTA V’e sahip olup olmadığınızı kontrol etmek için bunu yapmamız gerekiyor. Bu veriler yalnızca Rockstar Social Club hizmetine gönderilecek ve bize veya başka herhangi bir tarafa aktarılmayacaktır.

Fivem Sistem Gereksinimleri
Fivem Sistem Gereksinimleri

FiveM’i konsolumda oynayabilir miyim? FiveM, yalnızca PC platformlarında bulunan gelişmiş birlikte çalışabilirlik mekanizmalarını kullandığından, ne yazık ki FiveM’i herhangi bir konsolda sunmak mümkün değildir. Ayrıca FiveM, PC platformunun, platform sahibinden herhangi bir onay almadan geliştiricilere açık olmasına güveniyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Stranded Deep Sistem Gereksinimleri


fivem kaç gb

Fivem oyununu çalıştırabilmek için bilgisayarımızda belirli bir alanın boş olması gerektiği kesinidir. Peki ya Fivem Kaç GB Olarak yer kaplamaktadır? Fivem için HDD 72GB + 8GB disk alanı boş bırakmamız gerekmektedir.

fivem sistem gereksinimleri

İşte Fivem’ın Minimum Sistem Gereksinimleri;

  • CPU Intel Core 2 Q6600 @ 2.40GHz / AMD Phenom 9850 @ 2.5GHz
  • GPU NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB / Intel HD GT2
  • RAM 8GB (4 çalışabilir )
  • HDD 72GB + ~4GB

İşte Fivem’ın Önerilen Sistem Gereksinimleri;

  • CPU Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz
  • GPU NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
  • RAM 16GB
  • HDD 72GB + 8GB

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fivem Sistem Gereksinimleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri