Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Flash 8. Sezon 18. Bölüm Full izle, Reverse-Flash’ın Dönüşü

Flash Sezon 8 Bölüm 18 Full izle? The Flash 8. sezon 18. bölüm The CW’de ne zaman yayınlanacak? Reverse-Flash ve daha fazlasının geri dönüşü bekleniyor. Dizi sona yaklaşırken, The Flash önümüzdeki hafta The Man with the Yellow Tie adlı çok yoğun bir bölüm için hazırlanıyor. 8. Sezon 18. Bölümde, Matt Letscher tarafından oynanan, orijinal Reverse-Flash biçiminde korkunç bir Arrowverse kötü adamının dönüşü yer alacak. “Keep It Dark” başlıklı bir önceki bölüm, Barry Allen’ın (Grant Gustin) yeni speeder’ın Eobard Thawne, namı diğer Reverse Flash. (Tom Kavanagh) olduğundan şüphelenmesinin ardından Reverse Flash’ı ima etti.

The Flash 8. sezon 18. bölüm, 15 Haziran 2022’de saat 20.00’de yayınlandı


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney Plus Ücretsiz İzleme


Flash Sezon 8 Bölüm 18 Full izle, : The Big Bad’in dönüşü mü?

Aynı Zamanda flash dizisini ücretsiz olarak izlemek isteyen ziyaretçilerimize Bedava film izleme önerileri listemizi göz gezdirmelerini ister. Aynı Zamanda Dizipal Giriş Adreslerinden de istediği filmleri ücretsiz izleyebileceklerini belirtmek isteriz. Kesinlikle bu bizim bir tavsiyemiz değildir :).

Sarı kravatlı adam için yoğun tanıtım, yaklaşan Dr. Flash. Meena Dhawan’ın, görünüşe göre henüz Ters Flaş’a dönüşmemiş olan Eoboard Thawne (Matt Letscher) ile birlikte çalıştığını gösteriyor. Şovun zaman çizelgesi bu tedavi için kullanılmış olsa da, süper kötünün. Charger’ları ızgaradan atmak için herhangi bir şey yapıp yapmadığı, özellikle de Ters Yıldırım içerdiğinden doğrulanmadı.

Sarı Kravat Adam, Matt Letcher’ın The Flash’ın 3. sezon galasından bu yana ilk görünüşü olacak. Bölümün adı, ilk sezonun dokuzuncu bölümü olan “Sarı Takım elbiseli Adam”a bir dönüş. Tom Cavanagh tarafından oynanan Reverse-Flash’ın bir başka yinelemesi, gösterinin son etkinliklerinde daha aktif bir şekilde yer aldı. İki Ters Flaş’ın bu sezon karşı karşıya gelip gelmeyeceği belli değil, ancak ilginç bir etkileşim olacağı kesin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney Plus İlk Ay Ücretsiz mi


Flash yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

DC Superheroes’un gelecek bölümleri 15 Haziran 2022’de saat 20.00’de The CW’de yayınlanacak. Ayrıca resmi web sitesinde ve CW uygulamasında çevrimiçi olarak yayınlanabilir. DC Superheroes’un gelecek bölümleri 15 Haziran 2022’de saat 20.00’de The CW’de yayınlanacak. Ayrıca resmi web sitesinde ve CW uygulamasında çevrimiçi olarak yayınlanabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Flash 8 Sezon 18 Bölüm Full izle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER