Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely konumu nerede?

Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely nerede
Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely konumu
Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely konumu

Fortnite 2 Sezon 3 Bölüm Peely konumu nerede bulunur? Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 şimdi tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncular oyuna eklenen tüm yeni NPC’lerle etkileşim kurmaktan heyecan duyuyor. Fortnite’da hayranların en sevdiği karakterlerden biri olan Peely, The Daily Bugle POI’de oyuncuların etkileşime geçebileceği bir NPC olarak artık haritada.

Peely, The Daily Bugle POI’nin doğu çıkışındaki son binadaki bir odada yer almaktadır. Oyuncular bu yeni NPC’nin tam yerini görmek için aşağıdaki harita referansını takip edebilirler. Binanın avlusuna inebilir, çatıyı kırabilir ve doğrudan Peely’nin odasına gidebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm NPC konumları


Fortnite 2 Sezon 3 Bölüm Peely konumu nerede

Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely nerede
Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely nerede

Oyuncular sadece Peely ile etkileşime girerek ücretsiz sarf malzemeleri kazanabilirler. Altın külçeler için bu NPC’den aşağıdaki eşyaları da satın alabilirsiniz:

  • Boom Keskin Nişancı Tüfeği (Egzotik) – 600 Altın Külçe
  • Uzaktan Kumandalı Patlayıcılar – 774 Altın Külçe
  • Sisli – 25 Altın Külçe

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Savaş Bileti


The Daily Bugle POI’nin üzerinde bir IO hava gemisi var ve birkaç IO muhafızı bölgede devriye geziyor. Bu, birçok rakibi buraya inmeye çekecek birinci sınıf bir yağma alanıdır. Oyuncular bu popüler alanda istedikleri zaman savaşabilirler, bu nedenle NPC’leri ziyaret etmeden önce silah ve kalkan bulmak en iyisidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Peely konumu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam oyunları nasıl silinir


Bu içeriğe oy verin!