Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Savaş Bileti: Dr Strange, Prowler, The Origin

Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm

Fortnite 2 Sezon 3 Bölüm Savaş Bileti Nedir? Artık kapalı kalma süresi devam ettiği için Epic Games, Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 ile ilgili içeriği açıklamaya başladı. Bir süre garip bir sessizliğin ardından geliştiriciler, yeni sezon için yepyeni bir yeni sezon hikaye fragmanı yayınladı. direnmek. Yeni fragman, Jonsey, Foundation ve Sloan’ın dönüşünü gören ve hakkında çok konuşulan karakter Dr. Dahil olmak üzere bazı büyük yeni şeyleri ortaya koyuyor. Yeni fragman ayrıca Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm ile gelen yepyeni Battle Pass’ı da tanıtıyor. Bir kez daha Marvel süper kahramanlarıyla dolu olacak gibi görünüyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam oyunları nasıl silinir


Yeni Hikaye fragmanı Fortnite 2 Sezon 3 Bölüm Savaş Bileti Bilgilerini Gösteriyor

Yeni sezon, oyuncuların kazanabileceği benzersiz kozmetikler ve görünümler içeren yeni ve parlak bir Savaş Bileti getirecek. 3. Bölüm Sezon 2’de çeşitli süper kahramanlar Jonsey ve Seven ile IO ve Slone’a karşı bir araya gelecek. Fortnite Chapter 3 Season 2 Battle Pass’in öne çıkan özelliklerinden biri, dışarıdaki Dr. Strange görünümüdür.

Fortnite 2 Sezon 3 Bölüm Fragmanı

Dr. Strange Garip görünüm, veri madencileri tarafından sızdırıldı ve en son hikaye fragmanı varlığını daha da doğruluyor. Buna ek olarak, Battle Pass, Geno kardeşlerden biri olan Origin ve iki yeni anime görünümünü içeriyor gibi görünüyor. Prowler’ın kavgaya katıldığını bile gördük ama oyuncuyla kavga ederdi. Ayrıca Bölüm 3 Sezon 2 Savaş Bileti’nin ve açılabilir görünümlerin bir parçası olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Skyrim En iyi modlar


Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’nin sızıntıları

Sızıntılar dökülmeye başladı ve kesinti sona erdiğinde bekleyecek çok şey var. HYPEX ve diğer sızıntılar… Sezon 1’deki IO’dan sonra tasarlanan ve modellenen Sezon 3. Bölüm 2. için Zafer Şemsiyesinin tamamen ikisi arasındaki savaşla ilgili olduğunu ortaya çıkardı. Yeni fragman ayrıca sürülebilir bir savaş otobüsü gösteriyor.

Ancak, oyuncuların oyunu ne zaman alacağı belli değil. Shiina, Epic’in oyuna yeni bir güdümlü roketatar eklediğini veya ekleyeceğini bile paylaştı. Oyunda birçok yeni silah da karşımıza çıkacak. Fragmandan da görebileceğiniz gibi, Bölüm 3 Sezon 2, Pump Shotgun, Heavy Sniper. Yeni AR Aug ve yeni Thermal AR’yi piyasaya sürecek. Diğer sızıntılar, helikopterin Quad Bike adlı yeni bir araba ile de geri döneceğini gösteriyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite 2. Sezon 3. Bölüm Savaş Bileti sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Among Us En iyi İsimler


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.