Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Gelecek?

Fortnite 3 Bölüm 2 Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman? Fortnite sızıntıları, Epic Games’in şu anda önümüzdeki sezon üzerinde çalışmakla meşgul olduğunu keşfetti. 3. Bölüm 1. Sezon sona yaklaşırken, adanın kaderi, Vakıf liderliğindeki Yedi ile Dr. Sloan liderliğindeki hayali düzen arasındaki yolları ayırıyor gibi görünüyor.

Epic Games gelecek sezonu resmi olarak açıklamamış olsa da, Bölüm 3 Sezon 2 için çok büyük olabilecek birçok öneri var. Ancak ilmekçiler bu noktaya gelmeden önce, 1. sezonun sonunda beklenen bir canlı etkinlik var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dying Light 2 Tekme Atma


Fortnite 3 Bölüm 2 Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman

Epic Games, Sezon 1 için bir bitiş tarihi vermedi. Ancak oyun içi Battle Pass zamanlayıcısı, Sezon 1’in 19 Mart 2020’de sona ereceğini gösteriyor. Bu genellikle canlı etkinliklerin finallere kadar aynı gün yapılacağı anlamına gelir. gelecek sezon. Güncellemeler ve canlı etkinliklerden sonra genellikle uzun kesintiler olur. Bu nedenle Sezon 3 Sezon 2 büyük olasılıkla oyunun canlı etkinliğinden sonraki gün, 20 Mart’ta başlayacak. Bu tahmini bir tarihtir ve uzun süreli kesinti veya güncellemelerin gecikmesi durumunda değişebilir.

Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Ne Zamanbüyük olasılıkla 20 Mart’ta başlayacak
Fortnite 3. Bölüm 2. Sezon Ne Zaman Gelecek

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: FIFA 22 Kulüp Nasıl Oluşturulur


Yaklaşan Bölüm 3 Sezon 2 canlı etkinliği ve harita değişiklikleri

Bölüm Sezon 1’in canlı bir etkinlikle sonuçlanması bekleniyor ve bu sefer Dr. Sloan, Artemis’in kontrolünü Yedi’den almak için hayali düzeni yeniden sağlamak için her şeyi yapıyor gibi görünüyor. Kurgusal Düzen ve Yedi’nin Fort Island’ın kontrolü için destansı bir savaşa girip girmediğini görmek kesinlikle ilginç olacak. IO tatbikatları ada çapında gerçekleştiriliyor.

Tatbikatların, mevcut bazı POI’leri yok etmek ve onları obruklara dönüştürmek için yedi üssü. Özellikle yedi Outpost Four üssünü hedef alması bekleniyor. Bölüm 3 Sezon 2’de daha benzer harita değişiklikleri bekliyoruz. Leaks ayrıca yaklaşan Fortnite sezonunda oyuna yeni araçlar ve taktik çizgiler eklenmesini önerdi.

Feragatname: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite 3 Bölüm 2 Sezon Çıkış sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Cyberpunk 2077 Oyuncu Sayısı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER