Fortnite Altın Küp nerede?

Fortnite Altın Küp nerede
Fortnite Altın Küp nerede

Fortnite Altın Küp nerede? Fortnite Bölüm 2 Sezon 8’deki Altın Küp, çeşitli nedenlerle tüm dünyadaki oyuncuların dikkatini çekti. Altın Küpün dönüşü hakkında aylarca konuşulduktan sonra Blavin ve Altın Küpü gelmesi herkesi şaşırttı. Şu anda Altın Küp, Fortnite Adası’nda Mor (Kevin) Küpleri dolaşıyor ve etkinleştiriyor.

İşte Altın Küp’ün 29 Eylül itibariyle Fortnite’daki konumu.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Venom Ne Zaman Gelecek


Fortnite Sezon 8’de Altın Küp nerede?

İlk uyanış olayı, bir hafta önce, altın küpün inananın plajına yakın mor küpte enerji dalgaları yaydığı zaman meydana geldi. Uyanış süreci bittikten sonra oyuncular birkaç küçük Kevin gördü. Loopers, Uyanış olayının ardındaki gizem konusunda hala kafa karıştırıyor ve bir diğeri çoktan başladı. 18.10 güncellemesi ile Steamy Stacks’in yanına yeni bir mor küp yerleştirildi ve orijinal Kevin the Cube’un adaya POI yoluyla ulaşmaya çalıştığı teorileştirildi. İlginç bir şekilde Golden Cube, Steam Stacks’a da girdi ve şimdi yeni Purple Cube’un önünde.


Fortnite Altın Küp nerede
Fortnite Altın Küp nerede

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite TikTok Dansları


Bu nedenle, oyuncular yakında yeni uyanış aktivitelerinin gerçekleşmesini bekleyebilirler.

Altın Küp Nereye Gidiyor

Sızıntıyı yapan HYPEX’e göre Fortnite’ın 2. Bölüm ve 8. Sezonundaki tüm küpler eninde sonunda sonraki bölgeye (haritanın merkezine) ulaşacak. Tüm kaüpler haritanın ortasında görünüyor.

Mor altın küpler birçok durumda kesişecek ve oyuncular her seferinde bir uyanış olayının gerçekleşmesini bekleyebilirler. Pek çok kişi, merakla beklenen Piramitlere Fortnite’a Altın Küp yardımıyla ulaşacağına inanıyor. Bu nedenle Fortnite Adası birçok değişikliğe uğramaktadır. Cube Town gibi yeni İÇN’ler keşfedildi ve Buharlı Yığınlar gibi eski İÇN’ler yıkımla karşı karşıya. Küpler, yolsuzluklarını benzeri görülmemiş bir oranda yayıyor ve tüm yeni içeriklerle Fortnite Bölüm 2 Sezon 8, yavaş yavaş topluluğun isteyebileceği her şeye dönüşüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır?


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.