Fortnite Apple Ne Zaman Gelecek? (iOS) iPhone Çıkış Tarihi Nedir?

Fortnite Apple Ne Zaman
Fortnite Apple Ne Zaman

Fortnite Apple Ne Zaman Gelecek? Apple, politikalarını ihlal etmeye cesaret ettiği için Fortnite’ı App Store’dan kaldırdı. Epic Games, oyunu herkesin kullanımına sunmak için Apple’ın kurallarına ve politikalarına uymaya çalışıyor. Ancak iPhone üreticisi oyunu mağazasına getirmeye henüz hazır değil. Ancak Fortnite geliştiricileri sonunda oyunu iOS cihazlarına geri getirmenin bir yolunu buldu. Epic Games, Nvidia’nın bir hizmet olarak bulut oyun platformu GeForce Now’a kapalı bir beta getirmek için Nvidia ile ortaklık kuruyor.

iOS Fortnite Ne Zaman Sorunuzun cevabı aşağıda ki gibidir? Kapalı beta önümüzdeki hafta başlayacak ve tüm iOS oyuncularına oyundan tekrar keyif alma şansı verecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: F1 2022 Çıkış Tarihi


Fortnite Apple için (iOS) Ne Zaman Gelecek?

En son blog gönderilerinde Nvidia, Epic ile ortaklığını duyurdu ve şunları söyledi:

Fortnite ios Ne Zaman
Fortnite ios Ne Zaman

“Epic Games’teki harika ekiple birlikte bulut üzerinden mobil cihazlar için Fortnite’ın dokunmatik dostu bir sürümünü sunmak için çok çalışıyoruz. GeForce NOW kitaplığındaki PC oyunları en iyi mobil cihazlarda oyun kumandaları ile deneyimlenir. GeForce NOW ekibi Oluşturulan dokunmatik kontrollerin tanıtımı, oyunculara daha fazla seçenek sunuyor.”

Epic Games

GeForce NOW oyunları için yeni kapalı betalar birkaç gün içinde başlayacak ve buradan kaydolabilirsiniz. Oyunun iOS’a geri döneceği haberi, birçok oyuncunun yalnızca mobil cihazlarda oynaması nedeniyle topluluğu heyecanlandırdı. Oyuncular bu hareket hakkında çılgına döndüler ve adaya geri dönmek için sabırsızlanıyorlardı.

Fortnite Apple Çıkış Tarihi
Fortnite Apple Çıkış Tarihi

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield Mobile Çıkış Tarihi


Fortnite iPhone Çıkış Tarihi

Oyun yakında iOS’a gelirken, tüm oyuncular oyunu tekrar oynayamayacak. Birçok oyuncu, GeForce Now hizmetinin ülkelerinde mevcut olmamasından dolayı üzgün. Ancak oyuncular, GeForce Now’a erişmek ve denemek için VPN aracılığıyla bölgelerini değiştirebilir.

Fortnite iPhone Çıkış Tarihi
Fortnite iPhone Çıkış Tarihi

Her iki durumda da, Epic’in oyunu iOS’a geri getirmenin bir yolunu bulduğu için tüm topluluk mutlu. Bir iOS cihazında oyun oynamanın hala güvenilir bir yolu olmasa da, doğru yönde atılmış ilk adımdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Apple Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Call of Duty Vanguard 2. Sezon


Bu içeriğe oy verin!