Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite Çadır Nasıl Kullanılır? Kurmak, Kullanımlar ve daha fazlası

Fortnite Çadır Nasıl Kullanılır? Fortnite bölüm 3’ün çıkışıyla Epic Games, oyunculara pek çok sürpriz getirdi. Yeni bölüm, yeni bir oyun içi kaydırma mekanizması ve oyuna özel nesneler getiriyor. Oyuna yapılan en önemli eklemelerden biri de kesinlikle çadırın gelişi.

Yeni eklenen eşyalar, herkes işlevlerini merak ettiği için oyuncuların ilgisini çekti. Çadırlar çok faydalı varlıklardır ve bu makalede bunlardan kısaca bahsedilecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant kısaltmaları


Fortnite Çadır Nasıl Kurulur: Hakkında Her şey Açıklan

Fortnite’deki çadırlar, oyuncular için birçok faydalı kullanıma sahiptir. Çadırın ilk ve en önemli amacı oyuncuların toplanıp içeride iyileşmesidir. Bu işlev, bir düşman pusu durumunda takım arkadaşlarını etkin bir şekilde canlandırabilen Solo, Duos, Trios ve Squads modları için geçerlidir.

Fortnite Çadır Nasıl Kurulur
Fortnite Çadır Nasıl Kurulur

Fortnite’ta çadırın ikinci kullanımı, eşyaları saklamak ve almaktır. Bu özelliğin oldukça ilginç bir yönü var. Açıkçası, bir oyuncu bir oyunda bir eşyayı saklayabilir ve sonraki bir oyunda aynı eşyayı alabilir.


Fortnite Çadır Kurma
Fortnite Çadır Kurma

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant WP


Fortnite Çadır Nasıl Kullanılır?

Fortnite Çadır Kullanımı
Fortnite Çadır Kullanımı

Fortnite çadır kurmak için iki seçenek var. Seçeneklerden biri “dinlenmek”. Bu seçeneğin seçilmesi, oyuncuyu kurtarma için çadıra getirecektir. Düşük HP’ye sahip oyuncular çadırda iyileştirilebilir.

Başka bir seçenek de “Depolamayı Yönet”. Bu seçeneğin seçilmesi, seçim için dört seçenek daha açacaktır. İlk üç seçenek, oyuncuların eşyaları almasına izin verir. Herhangi bir yuva boşsa, döngüleyiciye “Depolanabilir bir öğe donatılabilir.” Kısa mesajı görüntülenecektir.

Oyuncular bu seçeneği istedikleri herhangi bir öğeyi gizlemek için kullanabilirler. Oyuncu önceki Fortnite oyunu sırasında çadırda herhangi bir eşya sakladıysa, eşya kolayca alınabilir.

Oyunculardan yuvalardan eşya toplamaları istenecek. Üçüncü yuva kilitlidir ve oyuncu altın külçesini ödeyene kadar kullanılamaz. Dördüncü seçenek sadece oyuncuların çadır toplamasına izin verir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Çadır Nasıl Kullanılır Demek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant NT


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER