Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite En iyi Balta Nedir? En Nadir Bulunan Parçalar

Fortnite En iyi Balta Nedir? Fortnite’daki hasat aletleri veya kazmalar, envaterinizi göstermenin en şık yollarından biridir. Yeni başlayanlar için, bunlar genellikle diğer oyuncuların fark ettiği teçhizatın ilk yönlerinden biridir. Ek olarak, oyuncular favori kazmalarından bağımsız olarak kıyafetlerini seçme eğilimindedir. Bu nedenle Fortnite’ta şık kalmak için bu öğenin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak, diğer öğelerde olduğu gibi, diğerlerinden daha nadir olan bazı kazmalar vardır. Fortnite deneyiminizi veya cüzdanınızı diğer oyunculara göstermenin kolay bir yolunu arıyorsanız, bu beş kazmayı denemek isteyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Mod Nasıl Kurulur


Fortnite En iyi Balta Nedir?

#5 – Angular Axe

Fortnite En iyi Balta
Fortnite En iyi Balta

Bu kazma size tanıdık gelmiyorsa, bu yüzden bu listede. Angular Axe, gelişmiş grafik kartları geliştiricisi Nvidia’ya yapılan bir promosyondur. Angular Axe almak için kampanya süresince Nvidia’dan GeForce 1060 GPU veya üzeri satın almalısınız.

#4 – Permafrost

Fortnite Baltalar
Fortnite Baltalar

Listedeki ilk savaş geçişi kazması, Permafrost bir kozmetiktir. Sezon 5 Savaş Bileti ile mevcut olsa da, bunu ancak Sezon 5. Seviye 100 kostümü Ragnarok’un beş mücadelesinden dördünü tamamladıktan sonra alabilirsiniz. Yani sadece 100. seviyeye ulaşmak değil, aynı zamanda permafrost madenciliği yapmak için daha fazla görevi tamamlamanız gerekiyor.

#3 – Tat Axe

Fortnite Tat Axe
Fortnite Tat Axe

TAT Baltası, bu listedeki diğer eksenlerden farklıdır. Bu eşya günümüzün Fortnite maçlarında nadiren görülse de sebebi yanlış olabilir. Tat Axe, kaydırıldığında çıkardığı sert ses ile ünlüdür. Bu da oyuncuların onu hemen satın almasını engeller, bu nedenle son derece nadirdir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Karakterleri


#2 – AC/DC

Fortnite AC/DC
Fortnite AC/DC

Fortnite 2. Sezon Savaş Bileti’nden, bu kazmanın bu kadar nadir olmasına şaşmamalı. O zamanlar, mevcut oyuncuların çoğu, AC/DC kazmasının sunulduğu 63. seviyeye ulaşmak için mücadele edenler bile, Fortnite topluluğunun bir parçası değildi. Tek başına bu gerçek bile bu kozmetik ürünü oyundaki en nadir şeylerden biri yapıyor.

#1 – Raider’s Revenge (Raider’ın İntikamı)

Fortnite Raider's Revenge
Fortnite Raider’s Revenge

1. Sezonda, kazmalar baştan sona listelerin zirvesindeydi. Raider’s Revenge, Item Shop’a ilk olarak 1. Sezonda 1.500 V-Bucks karşılığında geldi. Ancak, o zamandan beri neredeyse hiç görülmedi, bu da onu Fortnite’deki tartışmasız en nadir kazma haline getirdi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite En iyi Balta sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER