Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi, Başlangıç, Kayıt olma ve Ödülleri

Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi
Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi

Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi: Epic Games, yeteneklerini sergilemeniz için Fortnite Gamora Kupası Başlangıç ​​tarihi açıklandı. Yeterince üst sıralarda yer alarak benzersiz ödüller kazanmak için tasarlanmış başka bir kupa oyunu olan Fortnite Gamora kupasını getirdi.

Fortnite Gamora ödülü Marvel Evreninden geliyor ve bu yılın başlarında yayınlanan Thanos kupasına katılarak Fortnite’ın süper kahraman dönemlerinden biri olacak. Önceki kupalarda olduğu gibi, oyuncular mevcut ödüllerin kilidini açmak için yeterli puan toplamalıdır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi


Puanlar, öldürmeler, yerleştirme vb. dahil olmak üzere çeşitli şekillerde puanlanabilir. Fortnite Gamora kupaları ve ilgili içerikler hakkında bildiklerimiz aşağıdadır. Fortnite Gamora Kupası Ödülleri ve Kayıt Olma aşamasını sizler için derledik…

Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi, Kayıt Olma

Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi, 11 Ağustos’ta Doğu Standart Saati ile 13:00’te veya İngiltere Yaz Saati ile 18:00 civarında başlayacak. Ana menüde oyuncular, kupaların olası etkinlikler olarak listeleneceği oyun sayfasına gidebilirler.

Gamora kupası sadece İkili için mevcut olduğundan, oyuncuların takım arkadaşlarıyla işbirliği yapması gerekiyor. Bu Kupaya Katılım basit. Fortnite Gamora Kupası Kayıt olma için Aşağıda ki adımları izleyebilirsiniz.

  • sadece “Yarışma” sayfasında yarışmayı bulun ve tıklayın ve Epic Games tarafından bu etkinlik için verilen tüm ödülleri kazanma şansınız var.

Fortnite Gamora Kupası Başlangıç ​​tarihi

Bu yarışma oldukça merakla bekleniyordu. Uzun zamandır Gamora kupasını bekleyen oyuncular için Fortnite Gamora Kupası Başlangıç ​​tarihi verildi ve tüm gözler başlangıç için geri sayımda…


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süpermen Görevleri


Fortnite Gamora Kupası Ödülleri

  • Fortnite, oyunculara Gamora Kupası’nda mümkün olduğunca çok puan toplamaları için 3 saat verecek.
  • Skor oyuncunun performansına bağlıdır, bu nedenle ne kadar yüksek tamamlarlarsa o kadar fazla puan kazanırlar.
  • Nakavt 1 puan değerindedir, bu nedenle mümkün olduğu kadar çok öldürme almak en iyi fikir olmayabilir.
  • Victory Royale 42 puan sağlar ve listede aşağı indikçe sıralama ödülleri azalır. Fortnite Gamora Kupası’nda 1.250 ile ilk sırada yer aldı. Tamamlama arasında Gamora’nın oyun görünümünün ve tüm aksesuarlarının kilidini açın.

Fortnite Gamora Kupası Ödülleri: Oyuncuların görünüm kazanmak için herhangi bir para harcamasına gerek yok, sadece bölgelerindeki skor tablolarında olabildiğince yükseğe tırmanmak için yeterli puan toplamaları gerekiyor. Fortnite Gamora Kupası sona erdikten kısa bir süre sonra, Gamora’nın kostümü mağazaya düşecek, yani oyuncunun puanı yeterince yüksek değilse, Kostümü alma şansı olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Gamora Kupası Çıkış Tarihi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süpermen Görevleri