Fortnite gibi en iyi oyunlar nelerdir? (Switch ve mobile)

Fortnite benzeri oyunlar nelerdir?
Fortnite gibi en iyi oyunlar
Fortnite gibi en iyi oyunlar

Fortnite gibi en iyi oyunlar nelerdir? Fortnite ilk battle royale oyunu değildi ve kesinlikle son olmayacak. Battle Royale türü oldukça popülerdir ve arkadaşlarınızla takım kurmanıza veya tek başınıza devam etmenize olanak tanır. Fortnite’da göreviniz hayatta kalmak ve ayakta kalan son kişi olarak taç giymeyi ummak olduğunda, oyununuz birçok farklı şekilde başarılı olabilir. Neyse ki, popülaritesi nedeniyle Nintendo Switch, Android ve iOS’taki oyuncular Fortnite gibi oyun sıkıntısı çekmiyor.

Fortnite Switch’teyken, çeşitli karmaşık yasal sorunlar nedeniyle mobil değil. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, Android için Fortnite ve Fortnite ile Apple’ın çatıştığı hakkında haberlerimiz var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite En iyi Balta Nedir


FORTNİTE BENZERİ OYUNLAR

Yani bir savaş oyununun peşindeyseniz ve Fortnite’ı seviyorsanız. Ancak Switch’te veya mobil cihazlarda oynuyorsanız, şu anda keyfini çıkarabileceğiniz en iyi seçeneklerden bazıları burada. Ayrıca sadece Fortnite hayranı olduğunuz için değil. Aynı zamanda türü genel olarak genişletmek istediğiniz için şimdiye kadarki en iyi Switch battle royale oyununa sahibiz.

Fortnite gibi en iyi oyunlar nelerdir?

PUBG MOBİLE

PUBG listesi gibi en iyi oyunlarımızı gördüyseniz. Battle Royale oyunlarını karşılaştırırken Fortnite ve PUBG’nin sahadaki en iyi iki rakip olarak kabul edildiğini bilirsiniz. PUBG estetik olarak çok daha ciddi, karikatürize olmaktan çok gerçek hayatı taklit ediyor. Ancak misyon aynı, ayakta kalan son adam (veya ikili veya takım) olmak. Burada bir kale inşa etmeye odaklanmak yerine hayatta kalmak için malzeme toplamak istiyorsunuz. PUBG Switch’te olmasa da, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli haritalarla mobilde.

APEX LEGENDS

Geliştirici Respawn Entertainment’tan Apex Legends, battle royale aşkını sürdürüyor. Apex Legends ile oyuncunun karakter seçimine dayalıdır, bina yoktur, bu FPS oyunculara benzersiz yetenekler sağlar ve silah becerilerinizi geliştirebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring Mod Nasıl Kurulur


OVERWATCH

Son olarak, battle royale türünden bir ara vereceğiz ve odağımızı Fortnite’ın harika nişancı deneyimine çevireceğiz. Bu konuda Fortnite benzeri bir oyun için Overwatch on Switch’i denemenizi öneririz. Her maç 6v6, yani daha küçük bir oyun alanından bahsediyoruz ama daha az aksiyondan değil. Eşsiz yeteneklere sahip kahramanları seçiyorsunuz, ardından karakterinizin güçlü yönlerine oynuyorsunuz. Artı, ücretsiz, yani kaybedecek neyin var?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite gibi en iyi oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Karakterleri


Bu içeriğe oy verin!