Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite Hızlı Koşma tuşu Nedir, daha hızlı nasıl koşulur?

Fortnite Hızlı Koşma tuşu Nedir? Fortnite artık oyuncuların yeni Taktiksel Sprint özelliği ile koşarken anında hız artışı elde etmelerini sağlıyor. Bir düğmeye basarak, dayanıklılık çubuğunuz boş olmadığı için normal sprint hızınızdan daha hızlı koşabilirsiniz. İşte Fortnite’ta nasıl daha hızlı koşacağınıza dair bir kılavuz. Çeşitli platformlarda Taktiksel Sprint’i etkinleştirmek için oyunun varsayılan kontrolleri aşağıdaki gibidir:

  • Klavye (PC): Sol Shift
  • PlayStation Kontrol Cihazı: L3
  • Xbox Denetleyicisi: Sol Çubuk

Denetleyicide hareket etmek veya koşmak için aynı girişi kullanırken Taktik Sprint’i etkinleştirmek için sol analog çubuğa basın. Klavyede Sol Shift tuşu hızlı koşular için kullanılıyor ve aynı klavyeye tekrar basmak size ihtiyacınız olan hız artışını sağlıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends en iyi silah


Fortnite Daha Hızlı Koşma Akılda tutulması gereken önemli bir şey

Hatırlanması gereken önemli bir şey, hız artışının geçici olduğu ve dayanıklılığınız olduğu sürece sürebileceğidir. Bununla birlikte, dayanıklılık çubuğu birkaç saniye içinde hızla tükenir ve yenilenir. Dayanıklılık ölçer yenilendiğinde tekrar daha hızlı koşabilirsiniz. Bunu yaparken silahlarınızı kullanamayacağınız için Fortnite’da taktiksel atılımınıza dikkat etmelisiniz. Ancak, artırmayı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu, oyuncuların savaşlara hızlı bir şekilde katılmasına veya ayrılmasına izin veren temiz bir özelliktir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Hızlı Koşma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam oyunları nasıl silinir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER