Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır? eşyaları ve kostümleri iade etmek

Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır
Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır

Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır? Geri ödemeler, Fortnite’daki en gizemli oyun içi öğelerden biridir. Fortnite İade Nasıl Yapılır? Oyunda V-Bucks kazanmak için eski ve işe yaramaz Fortnite eşya mağazalarını satın almak için iade ederken kullanışlıdır. Epic Games bunları eşya mağazası aracılığıyla vermediği için iade biletlerinin alınması zordur. Epic, oyunculara ödüller veya özel etkinlikler verdiğinde, oyuncular Fortnite İade Biletleri alabilir. Genellikle biletleri kullandıktan sonra geri almanın mümkün olup olmadığını merak ederler.

Kısa süre önce Fortnite’ta iade bileti almanın bir yolu olduğu ortaya çıktı. Makale Aynı zamanda kullanım olarak Fortnite eşyaları ve kostümleri İade etmek için tüm bilgileri kapsayacaktır.


Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır
Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Fortnite 8 Sezon 2 Bölüm


Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır?

Yukarıda belirtildiği gibi, Fortnite iade bileti almak zor olabilir. Ancak oyuncular Epic’i ikna edebilirse iade biletlerini Fortnite’ta geri alabilirler. Oyuncular, Fortnite eşyaları ve kostümleri İade iade etmek için ömür boyu geri ödeme taleplerini tüketmelidir.

Fortnite eşyaları ve kostümleri İade iade etmek için Yapılması gerekenler;

  • Menü altındaki “Rapor/Geri Bildirim” seçeneğine erişmeleri istenecektir. Rapor/geri bildirim menüsü altında, oyuncuların “hata bildir” seçeneğini tıklamaları gerekir.
  • Açılır menüden “Mağaza, Dolap ve Lobi” seçeneğine gitmeleri gerekir.
  • Mağaza, dolap ve lobi seçeneklerine ulaştıktan sonra “Kazandığım Ödüller” butonuna tıklamaları ve ardından devam etmek için “Kabul Et” butonuna tıklamaları gerekmektedir.

Oyuncular daha sonra ücretsiz dönüş biletlerini kurtarmak için daha fazla adım atmalıdır. O yüzden aşağıda ki adımlarıda tamamlayın.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite J Balvin Skin


Fortnite İade Nasıl Yapılır

Fortnite İade Nasıl Yapılır? Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra, “Rapor/Geri Bildirim” seçeneğine erişmeleri istenecektir. Oyuncu “bildir/geri bildirim” seçeneğine ulaştığında, “hata bildir” seçeneğine gitmesi gerekecektir. Bu menünün alt kısmında “Diğer” adında bir seçenek olacaktır.

Devam etmek için bu seçeneği ve “Kabul et”i tıklamaları gerekir. Hatayı bildirdikten sonra geliştiriciye bir mesaj göndermeniz gerekir.

Oyuncular Fortnite dolabındaki sohbet seçeneğine gitmeli ve ardından sohbet kutusuna

“HTTP_Refund_Ticket_Free_OWN/88900110255777/OWN” yazıp göndermelidir.

Epic, bunu sormak için önümüzdeki birkaç gün içinde oyuncularla iletişime geçecektir. İade biletinin oyuncunun hesabına geçmesi 3-14 gün sürebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Joey konumu