Fortnite İçin En iyi Laptop: en iyi 5 bütçeye uygun dizüstü bilgisayar [2021]

Fortnite İçin En iyi Laptop
Fortnite İçin En iyi Laptop

Fortnite İçin En iyi Laptop: Fortnite Sezon 7 gümbür gümbür geldi. Fortnite İçin En iyi dizüstü bilgisayar arıyor iseniz doğru yerdesiniz. Bu sezon Çeşitli cihaz ve platformlarda oyuncular tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Nintendo Switch, Xbox ve PlayStation konsollarından yayıncıların kullandığı yüksek performanslı PC’lere kadar Fortnite her yerde karşımıza çıkıyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Recon Scanner


Ancak, tüm oyuncular yeni bir konsol veya üst düzey bir PC alamaz. Neyse ki, Fortnite düşük ayarlarda çok uzun sürmez. Aslında birçok profesyonel oyuncu, gölgeler ve yansımalar gibi parazitleri ortadan kaldırmak için oyunları daha düşük ayarlarda oynamayı tercih ediyor. Bütçeniz kısıtlıysa Fortnite Season 7 oynamak için sağlam bir Fortnite İçin En uygun bilgisayar kullanabilirsiniz.

Not: Bu makale özneldir ve yalnızca yazarın görüşlerini yansıtır.

Fortnite İçin En iyi Laptop, En uygun bilgisayar

Fortnite İçin en iyi bilgisayar
Fortnite İçin en iyi bilgisayar

5) HP 15 15.6″

Bu, Amazon’daki diğerlerinden biraz daha pahalı, 759,99 dolardan. Bu, bazı dizüstü bilgisayarlara ve kişisel bilgisayarlara yatırılan binlerce doların hala çok altında. Dizüstü bilgisayar i5 10. nesil CPU ile donatılmıştır. Fortnite oynamak için gereken standartları karşılar ve sabit bir internetiniz varsa sorun olmaz. Ve şunuda belirtmek te fayda vardır ki Fortnite İçin En uygun bilgisayar olarak listede favori tercihlerimden bir tanesidir.

Fortnite İçin bilgisayar
Fortnite İçin bilgisayar

4) Acer Nitro 5

Fortnite İçin En iyi Laptop mu Arıyorsunuz? O zaman gerçekten de doğru bir adrestesiniz. Acer Nitro 5’in Ryzen 5 4600H işlemci sürümü, Fortnite oynamak için mükemmel bir seçimdir. 1000 dolardan ucuza bulabilirsiniz. HP 15’ten bile daha pahalıdır, ancak oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de okuyunuz: Fortnite Loki


Fortnite İçin En iyi Laptop
Fortnite İçin En iyi Laptop

3) Lenovo Ideapad S145

Lenovo Ideapad listedeki en ucuz pc dir. 469 ABD Doları fiyatla Fortnite Sezon 7’yi çalıştırmak için tüm gereksinimleri karşılar. Çok fazla incelemesi yok, ancak genel olarak iyi bir dizüstü bilgisayara benziyor. 8GB DDR4 RAM ve 128GB SSD ile donatılan bu pc’mizde Fortnite oynarken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Fortnite İçin en iyi pc
Fortnite İçin en iyi pc

2) Dell Inspiron 15.6″: Fortnite İçin En iyi bilgisayar [2 yıldızlı]

Dell Inspiron 15.6″, 680,00 ABD Doları olarak fiyatlandırılır. Ayrıca Fortnite İçin En iyi bilgisayar listemizin en büyük favorisidir. Güzel bir ekrana ve daha eski bir 8. nesil i3 CPU’ya sahiptir. Bu, daha fazla enerji tükettiği ve pil tüketiminin daha hızlı olduğu anlamına gelir. Fortnite Oynayabilirsiniz.

Fortnite İçin pc
Fortnite İçin pc

1) Dell Inspiron 3000: Fortnite İçin En iyi dizüstü bilgisayar [3 Yıldızlı]

755$ Dell Inspiron 3000’in şu anki fiyatıdır. Fortnite oynamak için tüm minimum gereksinimleri karşılar ve gerçekten en iyisidir. Tek Dokunmatik ekranı ve 10. nesil i3 CPU Çok güçlüdür, 128 GB SSD ve ek 1 TB HDD’ye sahiptir. İki sürücü, oyun kitaplığınızı dolu tutmak ve iyi çalışır. Fortnite İçin En iyi dizüstü bilgisayar serimizde 1. sırada yer almaktadır. Ücreti Biraz Pahalı olduğu için 2. sırada yer alan Pc Kişisel Tercihimdir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite İçin En iyi Laptop Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Teknoloji Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite LeBron James

Bu içeriğe oy verin!