Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma: Kostümü Erken Açmanın Yolları

Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma
Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma

Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma: Fortnite İcon Serisi, bu hafta Fortnite J Balvin Kostümü Ücretsiz Almak bir süperstar daha getiriyor.  Kolombiyalı şarkıcı, geçen yıl Fortnite’ın Cadılar Bayramı etkinliği Fortnitemares’e katıldı ve şimdi de bazı kozmetik ürünleriyle birlikte ürün mağazasına geliyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Joey konumu


Hevesli oyuncular Fortnite J Balvin görünümünü önceden açabilir. İşte bilmeniz gereken her şey.

Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma:

J Balvin, 26 Ağustos Perşembe günü saat 17:00 PT / 20:00’de Fortnite Ürün Mağazasında çıkış yapacak. Hediye paketleri satın alan oyuncular, kozmetik setele birlikte bazı ekstra öğeler kazanacak, ancak karakter görünümleri ayrı olarak satılacak. Fiyatlar henüz açıklanmadı. J Balvin setinde aşağıdaki ürünler bulunuyor:

  • -İki ek stil: Energia Balvin ve Skeleton Balvin
  • -Real back bling
  • -Real pickaxe
  • -Balvin Cruiser glider

Fortnite J Balvin Kostümü Ücretsiz Alma için lütfen aşağıda ki adımları takip ediniz.

Her stil, gerçek Balvin Jordan 1 spor ayakkabılarını bile içeriyor. J Balvin ve Skrillex’in In Da Ghetto şarkısında da In Da Party’den yeni bir ifade yer alacak.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Naruto


Fortnite J Balvin Kostümü Ücretsiz Alma

Epic, her zaman olduğu gibi, rekabetçi oyunculara yalnızca ücretsiz olarak yeni bir yüksek profilli kostüm elde etme fırsatı değil, aynı zamanda mümkün olduğunca erken bir fırsat sunuyor. Oyuncular 24 Ağustos Salı günü J Balvin Cup’a katılabilir ve ardından J Balvin Perşembe günü eşya mağazasında görünecektir.

Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma
Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Alma

Bu çift modlu oyunda, oyuncuların en fazla 10 oyunda mümkün olduğunca çok puan toplamak için üç saati olacak. Puan kazanmak için rakipleri yenerek ve ortadan kaldırarak, her alanda en yüksek puana sahip ikili, J Balvin’in yanı sıra tamamen ücretsiz bir  kazma alacak.

J Balvin ortaya çıkmadan önce, devam eden 11. hafta görevini tamamladığınızdan veya Wonder Woman kaybolmadan önce eşya mağazasından aldığınızdan emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite J Balvin Skin Ücretsiz Almak için Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi