Fortnite Klombo Nasıl Kullanılır? Ne Yer? NASIL EVCİLLEŞTİRİLİR

Fortnite Klombo
Fortnite Klombo

Fortnite Klombo Nasıl Kullanılır? En son Fortnite 19.10 güncellemesi sevimli dinozorlar getiriyor ve birçoğu onlara binip binemeyeceklerini merak ediyor. Fortnite Bölüm 3’te adadaki hayvanın adı ilk söylentideki değil Klombo. Bu dev dinozorlar sevimli olsa da birine saldırmak ölümcül olabilir.

Kloombos saldırganlaştığında, havalandırma deliklerinden lav püskürterek önlerine çıkan her şeyi yok ederler. Klombos’u adanın etrafında dolaşırken bulabilirsiniz. Bu kılavuz, oyuncuların Klombos’a binip binemeyeceğine cevap verecektir. Klombo Nerede bulunur sorunuzu kılavuzumuza bakarak çözebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Klombos nerede


Fortnite Klombo Nasıl Kullanılır Detaylı Kullanımı

Fortnite Bölüm 3’te Klombos’a binilebilir mi?

Geliştiriciler, bu yeni yaratıkların sürülebilirliği hakkında henüz resmi bir yorum yapmadı. Şu an itibariyle, Klombos Fortnite Bölüm 3’te “resmen” binilebilir hayvanlar değil, ancak oyuncular bu sevimli yaratıklara çeşitli şekillerde binebilir. Klombo ile tanıştığınızda, Klombo’yu onun dikkatini ve sevgisini kazanması için eğitin. Ardından, uygun gördüğünüz anda Klombo’nun tepesine çıkın ve dolaşabilirsiniz.

Hayvanın sırtına tırmanın ve hareketsiz kalmaya çalışın, çünkü Klombo sizi üzerinde hissedecek ve sizi sırtında sallayacaktır. Klombos evcilleştirilemez, bu yüzden yaratığın dikkatini dağıtmanın veya fark edilmeden sırtına atlamanın bir yolunu bulmalısın. Bu canavarla başa çıkmanın kolay bir yolu, en yeni Spider-Man dikkati dağıldığında ona saldırmaktır.

Klombo Ne Yer?

Klombo ne yer
Klombo ne yer

Yeni 19.10 yamasına ek olarak, sizden “5 Klombo’yu KLOMBERRİES ile beslemenizi” isteyen yeni bir dönüm noktası görevi var.

Ancak, onları yeterince Klomberries ile beslerseniz, cephane veya ilaç seti gibi maddeleri (havalandırma deliklerinden) tükürürler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Spike Nedir


Fortnite Klombo’nun Üstüne Nasıl Çıkılır?

Fortnite Klombo'nun Üstüne Nasıl Çıkılır
Fortnite Klombo’nun Üstüne Nasıl Çıkılır

Klombos’un Fortnite Bölüm 3’te görünmesinden bu yana sadece bir gün geçti ve şimdiden topluluk tarafından iyi karşılandılar. Oyuncular, hoş görünümleri ve ifadeleri için bu yeni yaratıkları severler.

Fortnite Klombo Üstüne Nasıl Çıkılır

Klombolar, siz onlara saldırmadığınız sürece saldırgan değildir.

Tehdit edildiğinde kızarırlar ve öfkelerini kaybederler. Onları Klomberries ile besleyerek sakinleştirebilirsiniz. Klombos Klomberries’i beslemek onları diğer vahşi hayvanlar gibi evcilleştirmez. Sizi takip etmez veya sizin için savaşmazlar. Ancak, onları yeterince Klomberries ile beslerseniz, cephane veya ilaç seti gibi maddeleri (havalandırma deliklerinden) tükürürler.

Agresif olmayan herhangi bir Klombo sizi gökyüzüne de vurabilir. Arkalarına doğru koşun ve kuyruklarına atlayın. Bir hava deliği bulacağınız başlarına doğru yürüyün. Orada bir saniye durun ve gökyüzüne vurulacaksınız – planörünüzü kullanabileceğiniz kadar yüksek.

Ancak, onları yeterince Klomberries ile beslerseniz, cephane veya ilaç seti gibi maddeleri (havalandırma deliklerinden) tükürürler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Klombo Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: God of War Kupalar