Fortnite Kodları Ekim 2021

Fortnite Kodları Ekim 2021
Fortnite Kodları Ekim 2021

Fortnite Kodları Ekim 2021: de Fortnite Kodunu Kullanmanın 2 Yolu Nedir? ücretsiz Fortnite kodu Ödül olarak ücretsiz V-Bucks almak için geçerli bir Fortnite kodu kullanın. Bazı efsanevi ve premium eşyaları ücretsiz almak için aşağıdaki Fortnite bonus kodunu kullanın.

Fortnite Kodları Ekim 2021
Fortnite Kodları Ekim 2021

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Altın Küp nerede


Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen çevrimiçi bir video oyunudur. Bu oyun PC’ler, cep telefonları ve oyun konsolları için uygundur. En üzücü olan şey, politika şiddeti nedeniyle bunun Play Store’da bulunmamasıdır. 2021’de oyun, politika şiddeti nedeniyle ikinci kez Google Play Store’dan kaldırıldı. Ancak, bu oyun hala PC’ler ve oyun konsolları için uygundur. Fortnite yeni kodlar için listelediğimiz bilgiler aşağıda mevcuttur.

Fortnite Kodları Ekim 2021

Fortnite oyuncusuysanız Fortnite’ın birçok efsanevi eşyası ve V-Bucks gibi gelişmiş eşyaları olduğunu bilmelisiniz. Ama bu öğelerin hiç biri oyun içi ücretsiz değil, onu elde etmek için gerçek para harcamanız gerekiyor. Ancak Fortnite kodlarını kullanarak bu öğeleri almanın bir yolu var. işte aradığınız Fortnite Kodları Ekim 2021:

 • XTGL-9DKO-SDBV-FDDZ
 • XTGL-9DKO-SD9D-CWML
 • SDKY-7LKM-UTGL-LHTU
 • SDKY-7LKM-ULMF-ZKOT
 • MK2T-UDBL-AKR9-XROM
 • MK2T-7LGP-UFA8-KXGU

# Ücretsiz Fortnite kodu:

Ücretsiz Fortnite kodu genellikle Fortnite geliştiricisi Epic Games’in kendi promosyonlarının veya geliştirici ile başka bir şirket arasındaki ortaklığın bir parçasıdır. Oyuncular, oyunun doğal bir parçası olan V-Bucks veya özel promosyonlarla ilgili olabilecek bu kodları çevrimiçi olarak satın alabilirler. Oyuncular ürün kodlarına sahip özel kartlar alma imkanına sahiptir, bu promosyonlara katılmaları halinde bu kodları kullanabilirler.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Venom


Oyunda V-Bucks satın almamış oyuncular bu kodları satın alabilirler. Bu makale, Ücretsiz Fortnite kodu ve oyuncuların bunları nasıl kullanabileceği hakkında tüm bilgileri açıklar. Fortnite oyuncularının ilgili öğeler için kodları varsa, oyun hesapları için ücretsiz öğeler alabilirler. Oyuncular, Websesi gibi çevrimdışı mağazalardan V-Bucks kartları satın alarak bu Fortnite kodlarını kullanabilirler. Farklı değerlere sahip V-Bucks kartları sağlanmakta, kullanıldığında kartın tam yüz değeri düşülmekte ve oyuncuların seçebilmesi için cihaz tek bir hesap ile ilişkilendirilmektedir.

# Fortnite yeni kodlar 2021

Fortnite kodları 2021, kullandığınızda hediye kazanmanızı sağlayan özel bir promosyonla dağıtılan bir koddur. V-bucks almak için Fortnite yeni kodlar kullanabilirsiniz. V-Bucks oyunun para birimidir. Bunlar alışveriş yaparken kullanılır. Kısacası, Fortnite kodları 2021 Fotnite oyuncularının favorisidir. Oyun içi satın alımları sevmeyen oyuncular bu kodları kullanmayı tercih ediyor. Bu yazımızda Fortnite ödeme kodunun nasıl alınacağını anlatacağız. Kullanım kodu ücretsiz olarak sağlanır, özel promosyon. Fortnite, oyun dışı birçok markayla anlaşma imzaladı. Varılan anlaşma sonucunda oyunculara Fortnite yeni kodlar 2021verilmesi için bir etkinlik düzenlendi.

Fortnite Kodları Ekim 2021
Fortnite Kodları Ekim 2021

Fortnite kod yeri – nereye yazılır

Fortnite bugünkü Kodlar Haziran 2021 tam listesini yukarıda sizler ile paylaştık. Şimdi ise Fortnite kod yeri – nereye yazılır sorularınızı cevaplamak istiyoruz.

 1. İlk olarak, Fortnite’ın Resmi Ödül Sayfasını açın. Fortnite.com/kullan
 2. Ödül sayfasında Oturum aç seçeneğine dokunun
 3. Fortnite oyun kimliğinizi girin
 4. Şimdi kodu kullan butonunu göreceksiniz
 5. Hediye kodunuzu girin ve Kullan seçeneğine tıklayın
 1. Fortnite hediye Kodu kullanılacak ve öğe Fortnite Kimliğinize hediye edilecek
 2. Şimdi Fortnite oyununu aç ve mesaj bölümüne git
 3. Fortnite’dan bir hediye mesajı alacaksınız, o mesajı açın, ödüllerinizi almak için dokunun

ücretsiz Fortnite kodu’nun kullanmanın iki yolu vardır: Epic Games Launcher veya Epic Games Store web sitesi aracılığıyla. Not: Her kod yalnızca bir kez etkinleştirilebilir.

2. Yöntem

 1. Epic Games Başlatıcı’yı açın.
 2. Epic Games hesabınıza giriş yapın.
 3. Sol alt köşedeki adınızı tıklayın.
 4. Kodu Kullan’ı tıklayın.
 5. Kodu girin ve ardından Kullan’a tıklayın.
 6. Başlatıcı ana sayfasına dönmek için Ana Sayfaya Dön’ü tıklayın.

Fortnite Kodu Hakkında

Fortnite Kodları Ekim 2021: Bu kodu doğrudan Hiç bir kaynak üzerinden alamazsınız. Bu kodlar Fortnite oyunundaki özel etkinliklerle ilgili dağıtımı sağlanmaktadır. Bu kodu almak için sosyal medya hesaplarını, blog sayfalarını ve bizleri takip edebilirsiniz. Hakkında hızlı güncellemeler almak için bizleri takipte kalın. Fortnite vbuck bonus kodları her zaman mevcut değildir. Zamanla sona erebilir. En son redeem kodunu websesi aracılığıyla bulabilirsiniz.

Fortnite Kodları Ekim 2021 sonuç : Bu Fortnite kodları veya ödül kodları %100 yasaldır. Bu kodu elde etmek için herhangi bir yasa dışı araç (Fortnite kodu oluşturucu veya Fortnite ödül kodu korsanlığı aracı gibi) kullanmayacağız. Bu kodlar, bloglar, sosyal medya ve haberler gibi birden çok İnternet kaynağından toplanır.

Fortnite kodları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya yorum yapın. Sorununuzu çözmek için %100 çabamızı deneyeceğiz. Fortnite Kodları Ekim 2021: Fortnite Kodunu Kullanmanın 2 Yolu Nedir? ücretsiz Fortnite kodu Ödül olarak ücretsiz V-Bucks almak için geçerli bir Fortnite kodu kullanın. Bazı efsanevi ve premium eşyaları ücretsiz almak için aşağıdaki Fortnite bonus kodunu kullanın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Kodları Ekim 2021 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz; Fortnite İade Bileti Nasıl Kullanılır

Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.