Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek? Çıkış tarihi, sızıntılar ve daha fazlası

Fortnite Naruto
Fortnite Naruto

Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek? Anime hayranlarının büyük haberler vermesi bekleniyor. Fortnite Naruto Çıkış Tarihi çok yakında, oyunda bizlerle büyük bir anime karakteri. Çünkü Uzumaki Naruto’nun Fortnite’a geleceği ortaya çıktı. Bu popüler anime karakterinin bu sezon Fortnite’ta karşımıza çıkacağına dair söylentiler var.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Gamora Kupası


Ancak, çeşitli komplikasyonlar nedeniyle gelişi etkilendi. Ancak tüm şüpheleri ortadan kaldıran Naruto, sonunda popüler Battle Royale oyununda ilk çıkışını yapmak üzere. Haber gelir gelmez oyuncular varış tarihini ve diğer bilgileri öğrenmek için sabırsızlanıyorlardı. Bu makale, oyunculara bu konuda adil bir fikir vermeye çalışacaktır.

Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek?

Fortnite: Naruto, Sezon 8’de bir savaş geçişi görünümü olarak görünebilir Birkaç hafta önce Epic’in Naruto dahil popüler anime dizilerinin haklarına sahip bir şirketle pazarlık yaptığı bildirildi.

Oyuna karakter eklemek için geliştiricilerin Naruto’nun haklarını satın almak için pazarlık yaptığı söyleniyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Sezon 8 Çıkış tarihi


Geçtiğimiz günlerde popüler veri madenciliği şirketi Shiina, görüşmelerin tamamlandığını ve Epic’in hakları başarıyla elde ettiğini duyurdu. Bu, gıpta edilen Naruto kaplamasının Sezon 8 Battle Pass kaplamasının bir parçası olarak görünebileceğini gösteriyor. ve Böylelikle Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek? veya Gelemeyecek mi? tarzında şüphelere düşmemizi ortadan kaldırıyorlar.

Naruto Çıkış Tarihi

Oyuncular, yeni sezonun gelmesiyle birlikte Naruto kostümlerinin ortaya çıkacağını tahmin ediyor. Bu nedenle oyuncular, Fortnite Naruto Çıkış Tarihi: 13 Eylül’de yayınlanmasını bekleyebilirler. Epic, geçtiğimiz birkaç sezonda bazı çılgın işbirliklerine imza attı.

Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek
Fortnite Naruto Ne Zaman Gelecek

Hepimizin bildiği gibi, geliştiriciler uzun zamandır Naruto’yu getirmeyi planlıyorlardı. Epic v Apple denemesinin sırrı ortaya çıktı ve o zamandan beri oyuncular Naruto’nun gelişini merak ediyor.

Bazı oyuncular animasyonun bozulacağını söyleyerek bu fikri reddetti. Ancak Rick Sanchez’in popülaritesi bu eksantrik iddiayı çürütüyor. Epic, Naruto’nun oyuna girmesinin ardından Fortnite’ın geniş bir izleyici kitlesi kazanacağını tahmin ediyor.

Fortnite: Naruto muhtemelen Sezon 8 de yayın da olacak

Oyuncular, dizideki diğer karakterlerin de çıkış yapacağına inanıyor. Ancak bu iddia veri madencileri tarafından doğrulanmadı. Raporlara göre Naruto paketi özel bir kunai silahı içerecek.

Epic, yıllar içinde birkaç popüler iş birliği yaptı. Naruto’nun özel bir hayran kitlesi var, bu nedenle Epic, işbirliği etkinliği sırasında bazı yeni oyuncular almak için altın bir fırsata sahip.

Fortnite Sezon 7, Rick Sanchez’in Battle Pass görünümü olarak piyasaya sürüldüğü için mutlak bir kalabalık favorisi olduğunu gördü. Fortnite’deki Naruto kaplamasının daha büyük bir sansasyon yaratması bekleniyor ve geliştiricilerin bundan çok fazla gelir elde etmesi bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Naruto Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Süpermen Görevleri