Oyun

Fortnite Recon Scanner Kullanımı: Rakip Ortaya çıkarma, Railgun Tatktikleri ve Fortnite Uydu istasyonları Konumları

Fortnite Recon Scanner Kullanımı, oyuncuların oyun içi savaş stratejilerini yeniden geliştirmelerini gerektiriyor. Fortnite Railgun Kullanımı sayesinde oyuncular mükemmel vuruşlar çıkartabilecekler. Yabancı ana gemi, POI’yi ve kara istilasını tüm hızıyla ele geçirirken, kendilerini potansiyel düşmanlardan nasıl koruyacaklarını öğrenmelidir. Bu durum göz önüne alındığında, eldeki görev oldukça zor, ancak hiçbir şekilde imkansız değil.


Fortnite Recon Scanner Kullanımı
Fortnite Recon Scanner Kullanımı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Prop Gun konumu


Yeni başlayanlar bile görevi biraz deneme, sıkı çalışma ve biraz şansla tamamlayabilir. İşlemi daha tatlı hale getirmek için özel kuvvetler, görevi tamamlamanın ödülü olarak 30.000 deneyim puanı bile sağlıyor. Ancak, işleri ilginç hale getirmek için, oyuncularının sayılması için bu görevi tek bir oyunda tamamlaması gerekir. Fortnite Recon Scanner Tatktik konusunu sizler için derledik.

Not: Fortnite 9. Hafta Destansı mücadeleleri 5 Ağustos’ta saat 10.00 ET’de yayınlanacak.

Fortnite Recon Scanner Kullanımı

“Bir Recon Tarayıcı ile bir rakibi ortaya çıkarın, ardından bir Railgun ile vurun” Fortnite 9. Hafta Destansı mücadelesi nasıl tamamlanır?

Bu Fortnite mücadelesini tamamlamak için oyuncuların rakiplerini tespit etmek için bir Recon Scanner kullanmaları ve ardından onlara zarar vermek için Railgun kullanmaları gerekiyor. Bu meydan okuma tek bir oyunda tamamlanmalıdır.

Oyuncular için bu meydan okuma Fortnite için başka bir gün gibi görünüyor; ancak yeni başlayanlar için önlerindeki görev biraz göz korkutucu görünüyor. Endişelenmeyin, çünkü bu makale, bu zorluğun nasıl kolayca tamamlanacağı konusunda basit bir kılavuz sağlamaya yardımcı olacaktır. Fortnite Railgun Kullanımı ve taktikleri;

Fortnite Railgun Kullanımı

Neyse ki oyuncular bu iki silahı uydu istasyonunda veya Corny Complex karargahındaki IO kutusunda bulabilirler. Oyuncuların, IO korumasıyla yangın çıkmasını önlemek için ganimetlerini en kısa sürede bölgeyi terk etmeleri için getirmeleri önerilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Rift Server Kayıt Ol


Fortnite Uydu istasyonları Konumları

İşte tüm Uydu istasyonlarının konumları, listesini sizler için oluşturduk. Bu listeye ulaşabilmek için aşağıda ki mor butona tıklayarak tüm konumları görebilirsiniz.

Fortnite Recon Scanner Tatktik İle Görevi Tamamlama

Fortnite Recon Scanner Tatktik İle Görevi Tamamlama: Bu zorluğu tamamlamanın kolay bir yolu, bir dağın veya binanın zirvesine ulaşmaktır. Bir kez orada, rakipleri arayın ve üzerlerinde Recon Scanner’ı kullanın.

fortnite recon scanner kullanimi rakip ortaya cikarma railgun tatktikleri ve fortnite uydu istasyonlari konumlari 2

Tarayıcı onları tespit ettiğinde, onları vurmak için Railgun tabancayı kullanın. Yeni başlayanlar ve genellikle uzun menzilli silahlara alışkın olmayan oyuncular için, bu zorluk birkaç deneme gerektirebilir, ancak oyuncunun taranan hedefi bir kez vurması gerektiği göz önüne alındığında, bu görevi kolaylaştırır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Rift Server Kayıt Ol sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Bioscanner konumu


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu