Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite Recon Scanner Nerede Bulunur? Konumu

Fortnite Recon Scanner Nerede Bulunur? Fortnite 17.20 güncellemesinden sonra Fortnite Recon Scanner Konumu oldukça merak edilmektedir. Oyunumuza Güncellemelerden sonra ne olduğu belli değil ancak Riot isimli NPC artık oyunda. Biraz yalnız ve oldukça şüpheli olduğunu söylemeye gerek yok.

fortnite recon scanner nerede bulunur sezon 7 konumu 2021 guncel 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite LeBron James Nasıl Alınır


Rook bu durumdan bıkmış durumda ve Riot’u nihayet yenmek için oyuncuların IO’nun keşif tarayıcısına ( Recon Scanner ) aşina olmalarını gerektiriyor. Ancak bundan önce, ilmek yapıcının savaşta etkili olabilmesi için öncelikle silahlara hakim olması gerekir. İşlemi daha tatlı hale getirmek için, Rook, Recon Scanner bulmayı ve eğitim için düşman oyuncuları bulmak için kullanmayı başarmanız gerek. Çünkü herhangi bir Looper için 30.000 deneyim puanı sağlar. İşte Fortnite Recon Scanner Konumu sizler ile paylaşıyoruz.

Fortnite Recon Scanner Nerede Bulunur

Bu mücadeleyi tamamlamak için oyuncular bir IO keşif tarayıcısı ( Recon Scanner ) bulmalı. Bunu çatışma sırasında düşman oyuncuları taramak için kullanmalıdır. Bu silahın tasarımı çok gelişmiştir. Bu nedenle looper’lar mühimmat tüketimi konusunda endişelenmek zorunda kalmazlar ve silahı doldurduktan sonra her an ateş edebilirler.

Bir düşman oyuncuyu tespit etmek için Recon Scannerı kullanın

Ancak, tasarımı ve ileri teknolojisi nedeniyle, oyuncular genellikle sadece adada bulunan IO uydu üssünde keşif tarayıcıları ( Recon Scanner ) bulabilirler. Neyse ki, tüm adanın haritası çıkarıldı ve tüm üslerin kesin yerleri biliniyor.


Fortnite Recon Scanner Nerede
Fortnite Recon Scanner Nerede

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Loki Çıkış Tarihi


Uzaylılar istila ettikten sonra, adada bir isyan patlak verdi ve insanlar onları genellikle Huanggang Köprüsü adı verilen İÇN’nin yakınında tek başlarına dolaşırken buldular. Riot’un kendisine yaklaşan herhangi bir dost döngüye saldırdığını söylemeye gerek yok, biraz yalnız ve oldukça şüpheli tavırlar sergilemekte. Fortnite Recon Scanner Konumu merak edenler için tüm harita lokasyonlarını aşağıda sizler için paylaşıyoruz.

Fortnite Recon Scanner Konumu

  • Corny Complex
  • Discovery Dish – Believer Beach
  • Deep Woods Dish – Stealthy Stronghold
  • Dinky Dish – Craggy Cliffs
  • Dampy Dish – Slurpy Swamp
  • Defiant Dish – Weeping Woods
  • Dockside Dish – Dirty Docks
  • Destined Dish – Misty Meadow

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite Recon Scanner Nerede sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite thanos Nasıl Olunur


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER